Wpis z mikrobloga

w swarm misja extreme na aatroxa to jedynie strata czasu, pierwsze 15 minut + czas na pierwszy etap aatroxa to nudne bieganie po mapie, żadnej przyjemności, szczęście lub jego brak w kartach, a na końcu ruletka z aatroxem, trafi cie randomowo niewidzialnym czarem po którym zniknie 80% hp i cyk misja nie zaliczona oraz straciłeś 20 minut które mogłeś poświęcić na coś wartościowego lub przyjemnego, widzę że ludzie się tym jarają na reddicie, są szczęśliwi że stracili całe dnie na ruletce, #!$%@? setki gier wygrali kilka, no zajebiste osiągnięcie

#leagueoflegends
  • 14
  • Odpowiedz
straciłeś 20 minut które mogłeś poświęcić na coś wartościowego lub przyjemnego


@raneli:

Można tak napisać o jakiejkolwiek aktywności w LoLu
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
nie wiem czemu ludzie się tym tak jarają, jakby zdobyli szczyt mount everest, teraz zagrałem rivenką na extreme aatroxa, ubiłem go w < 5 sekund nietracąc hp... to żadne wyzwanie i nie ma się czym podniecać, dostajesz dobre karty i gra extreme staje się ekstremalnie łatwa, zagrałem może 5 gier extreme, jinx przegrałem na aatroxa w pierwszej brak szczęścia w kartach, brak armora i błędy początkującego, wystarczy kite, trochę armora i aatroxa
raneli - nie wiem czemu ludzie się tym tak jarają, jakby zdobyli szczyt mount everest...

źródło: to niezły aatrox

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Murasame: to zależy, jeżeli wiążesz z lolem przyszłość, jeżeli jesteś streamerem czy pro to akceptujesz chwilowe cierpienie dla pieniędzy, długotrwałego zadowolenia w przyszłości - wtedy ma to jakąś wartość - w innym przypadku to czysty masochizm
  • Odpowiedz
  • 0
nie chciało mi się grać już po wbiciu anima power 50, bo więcej lvli nie wpadnie do bosa, 20 gier więcej anima power 100 MAX, wszystkie objectives, i po co mi to było, szczyt osiągnięty, nie ma więcej zadań
raneli - nie chciało mi się grać już po wbiciu anima power 50, bo więcej lvli nie wpa...

źródło: anima power

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
ludzie pytają mnie w grze skąd obok mojego paska zdrowia jest tak ładnie wyglądająca ikona, to chyba po anima power max jest coś takiego lub po zabiciu aatroxa extreme
  • Odpowiedz
  • 0
pokonuje tego aatroxa extreme raz za razem każdą postacią, myślałem że będzie ciężko, ale wymaxowane konto jest zbyt op
  • Odpowiedz
  • 0
@Nehro: 100 anima to 300k golda, jedna gra to ~18 minut licząc czas na przerwę między grami, jedna gra to ~7k golda
300/7 = 43 gry, po wykonaniu misji masz darmowe > 50k golda na pozostałe wzmocnienia. 43 * 18 = 13 godzin. Dodałbym kilka godzin na początkowe misje i wzmocnienia i wyjdzie jakieś 16 godzin. Można ukończyć wszystkie misje, kupić wszystkie wzmocnienia w 2 dni, ale trzeba grać nałogowo.
raneli - @Nehro: 100 anima to 300k golda, jedna gra to ~18 minut licząc czas na przer...

źródło: swarm survivor

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Graj z innymi w trybie matchmaking (5 mapa) - czasem się buguje i zamiast z innymi grasz solo, wtedy wystarczy wyjść z gry zmienić mapę na 1-4 cofnąć tak by odznaczyła się postać, poczym znowu zaznaczasz mapę 5, wybierasz postać i się odbugowuje. Nie chciałoby mi się tego robić solo, bo nudy, nie ma żadnej rywalizacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nehro: w hard ze skrzynek wypada kilka razy więcej golda, w extreme jeszcze więcej tam możesz kręcić po 13k golda co grę. Wybieraj riven, full move speed z yuumi i latasz po mapie zbierając skrzynki, wpadając w moby riven ma więcej shielda, jest niezniszczalna. Rekordy to pewnie ~20k golda, ale trzeba mieć szczęście z bufem mf (movement speed + gold z mobów) oraz z kartami yuumi (gold z mobów +
  • Odpowiedz
@raneli: ale zeby przejsc HARD to i tak trzeba byc juz wymaxowanym, bo ja tam padam doslownie w chwile, te potwory sa za silne. Ledwo 3 mape wczoraj przeszedlem na Story
  • Odpowiedz
  • 0
@Nehro: kwestia doświadczenia, niektórzy mówią że skill nie jest tu potrzebny, ale to nieprawda. Skill to inaczej zdolności umysłowe nabywane drogą doświadczenia. Różnica między lolem a swarm jest taka, że w swarm skill zdobywasz bardzo szybko, bo nie ma zbyt wiele do nauczenia. Na twitchu widać czasem jak challanger z lola próbuje grać w swarm, wpada we wszystko co się rusza, niczego nie unika. Z czasem mózg uczy się na
  • Odpowiedz