Wpis z mikrobloga

@CheSlaw: przeciez ona ma bmi w normie, tzn miedzy min i max. Nawet sylwetkę ma klasyczna, bo sa tez inne proporcje ramiona, biodra.

To ze akurat jest moda na za male ciuchy tylko podkreśla to ze ma talie i biust. Inny dekolt i dluzsza spodnica zmienilyby proporcje.

@razdwatrzy55 babcia pewnie tak wyglądała za mlodu i dziadek nie mial z tym problemu
  • Odpowiedz
  • 3
@5_element: stary xDd ty jej nie widziałeś z twarzy, żeby pójść na spotkanie laska musi być dla mnie przynajmniej neutralna, a laski z tindera w 99procrnt przypadkach wypadają lepiej na zdjęciach niż na żywo
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55
Ile razy mam to powtarzać - jak kobieta na pozowanym zdjęciu gdzie może się najkorzystniej ustawić wygląda na podlana to w rzeczywistości jest wielkim tucznikiem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@monsieurseur: o którym mówisz? Znaczy na zdjęciu laska wygląda na zdrową, wiadomo parę kg dodatkowych jest, na twarzy i brzuchu nie widać tylko na nogach się odkłada, ALE z doświadczenia tinderowego wiem że na żywo to kompletnie inaczej by wyglądało, bo zdjęcie na pewno nie jest z tego lata
  • Odpowiedz