Wpis z mikrobloga

Podoba mi się oburzenie wykopków pod tym artykułem, że za produktem stoi ukraińska firma. Codziennie kupują rzeczy wyprodukowane z Chin, Wietnamu, czy Meksyku gdzie przy taśmach produkcyjnych stać mogły nawet dzieci i mają to gdzieś. Trzeba przyznać ruskim, że bardzo ładnie sobie wychowali tutejszych użytkowników, że wściekają się na wszystko co dotyczy Ukrainy.
Lody dla Biedronki produkuje ukraińska firma. Jej nazwa zniknęła z opakowań

#ukraina #rosja #biedronka
Al-3_x - Podoba mi się oburzenie wykopków pod tym artykułem, że za produktem stoi ukr...

źródło: ijijij

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Al-3_x: to jeszcze nic, kupują w niemieckich dyskontach, francuskich marketach gdzie jest pełno nie naszych produktów, w kraju gdzie większość marketów budowlanych jest zachodnia. w kraju gdzie zakłady pracy należą do bogatych zachodnich firm. Ale to nic, bo widzisz, rozumisz, ukraińskie lody...

Ale ten naród łatwo ogłupić.
  • Odpowiedz
Podoba mi się oburzenie wykopków pod tym artykułem, że za produktem stoi ukraińska firma.


@Al-3_x: Mi się nie podoba bo dzień w dzień uświadamiam sobie coraz mocniej jakie to społeczeństwo jest zwyczajnie głupie.
KwadratF1 - >Podoba mi się oburzenie wykopków pod tym artykułem, że za produktem stoi...

źródło: debil

Pobierz
  • Odpowiedz
to jeszcze nic, kupują w niemieckich dyskontach, francuskich marketach gdzie jest pełno nie naszych produktów, w kraju gdzie większość marketów budowlanych jest zachodnia. w kraju gdzie zakłady pracy należą do bogatych zachodnich firm. Ale to nic, bo widzisz, rozumisz, ukraińskie lody...


@panzerfucker: ale oni tylko wyłączyli TV i włączyli myślenie xD
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: ah no tak, bo wcale wykopki nie mają jobla na punkcie słowa Ukraina i mają się obsrac jak tylko jest pisane coś o inwestycjach w tym kraju albo zresztą ostatnio o czymkolwiek związanym z Ukrainą? Zresztą ten ich bojkot lodów marletto skończy się jak im matka da pod nos i będą "jeść ale nie będzie im smakować" xD
  • Odpowiedz
@Al-3_x:
wykopki, gdy ukraińcy przez miesiąc mieli darmowe przejazdy koleją aaa socjal bioro nic nie robio, mają lepiej niż obywatele
również wykopki, gdy ukraińcy otwierają firmy aaa bolzge przejmujo
  • Odpowiedz