Wpis z mikrobloga

Mirunie,
Już kiedyś pewnie pytałem, bo od dawna szukam czegoś takiego, zapodajcie jakieś propozycje czegoś męskiego, świeżego, przed wszystkim ziołowego, marzy mi się coś jak aromatyczny fougere z miętą na lato, chłód lasu, takie cuś.
Wydawało mi się, że znajdę to czego szukam w Rive Gauche Light, ale ta mięta jest sztuczna :( Niby też sztuczna jest w Kryptomint, ale to akurat lubię bardzo.
Zimne krzaki niby beach hut zapewbia, ale nardzo mi nie podszedł.
#perfumy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podłączam się w sumie, też szukam jakiegoś ziołowo-leśnego gagatka, od siebie mogę dodać że original wood mi potrzedł jeśli chodzi o leśne klimaty ale tam nie ma sosny ani fużera
  • Odpowiedz
@RumClapton: Fiero? Jeszcze piękna mięta to Torino21, ale to chyba nie to czego szukasz.

Chociaż w sumie Fiero to Eau Sauvage minus dziad, a kojarzę że lubisz dziady, więc pewnie też nie xd
  • Odpowiedz
@RumClapton: Nie znajdziesz naturalniejszej mięty niż w 2# nota di viaggio sprawdziłem chyba z 20 zapachów z miętą i nic mu nie dorównuje. Też nie mogę zdzierżyć Beach Huta.
  • Odpowiedz
  • 0
@dyniel Gdzieś mi to mignęło
@hikashi Jako fan serii Eau Sauvage poznałem z ciekawości Fiero, dla mnie taki se, i dla mojego nosa nie jest to ES edt minus dziad tylko plus jakieś piżmowe nie wiadomo co, lepszy jest ES edt.
  • Odpowiedz