Wpis z mikrobloga

No i stało się, instaluję Krastorio 2 xD Zawsze unikałem jakichkolwiek modów w tej grze ale przez to, że ostatnio na chwilę odpaliłem gierkę, stwierdziłem, że nie będę w stanie czekać jeszcze tyle miesięcy na DLC. Jako fan chyba trzeba jednak zapoznać się z tym modem, nawet jeśli go nie ukończę.

Ps. Da się w to grać bez problemu po polsku? Oprócz tego instaluję jedynie mod do opancerzonych robali i do większych rur na płyny.

#factorio
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: Nie zdziwiłbym się jak DLC będzie mniejsze niż mody Krastorio2 + SE w podstawce
Samo Factorio 2.0 daje oczywiście masę nowy zmien na lepsze w zakresie botów, pociągów (no i mosty), ale IMO se+k2 okaże się i tak większe i dłuższe niż DLC
  • Odpowiedz
@Supaplex: na pewno będzie mniejsze niż se. Twórcy na blogu pisali, że obcieli sporo planowanego kontentu, żeby dodatek nie odstawał za bardzo od podstawki poziomem trudności i wymaganego zaangażowania
  • Odpowiedz
  • 1
@czokobons: Właśnie o to chodzi, że twórca moda sobie może iść na całość, w najgorszym przypadku mniej osób w to zagra. Natomiast z główną grą trzeba już zachować trochę rozwagi, żeby mniej zapaleni gracze też mieli chęci w to zagrać.

Gra i tym bardziej dodatek i tak już są mocno skierowane w stronę hardcorowych graczy, jakby za mocno przegięli z zawartością, to paradoksalnie mogłoby przez to zagrać w grę mniej
  • Odpowiedz
@czokobons: @Murasame @Supaplex w FFF zapowiedzieli że endgame będzie dużo ciekawszy - będzie dużo technologii do skalowania w nieskończoność + nowe achievy.

Cośtam jeszcze było o 200h wymaganych do ukończenia Space Age

Dodatek nie będzie krótki, a nawet jeżeli nie spełni oczekiwań to powinno fajnie się skalować w 1000h świecie
  • Odpowiedz
Nie zdziwiłbym się jak DLC będzie mniejsze niż mody Krastorio2 + SE w podstawce


@Supaplex: Devsi deklarują, że DLC ma być większe od Krastorio 2 ale mniejsze od Space Exploration.
  • Odpowiedz
jakby za mocno przegięli z zawartością, to paradoksalnie mogłoby przez to zagrać w grę


@Murasame: dokładnie, gramy z kumplami w trójkę K2SE, po 200h mamy jakoś ~połowę Science Packów odblokowanych xD

Jakbym miał coś takiego sam ogarnąć to w życiu bym nie skończył.
  • Odpowiedz