Wpis z mikrobloga

Zostałem zghostowany przez własną dziewczynę po ponad 8 miesiącach razem, bywały gorsze i lepsze chwile a kiedy zaczeliśmy sie dogadywać i wychodzić na prostą - zablokowała mnie wszędzie gdzie sie da i zerwała kontakt, nawet do jej koleżanki dzwoniłem - też zablokowała mnie wszędzie gdzie sie da XDD

Taki ch.. że będę za kimś takim latał jak pies, włożyłem w ten związek swój czas, pieniądze i ogromne zaangażowanie. Znam swoją wartość pozdro

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #ghosting
  • 41
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: śmieci wyniosły się same.

Moja rada jako osoby już doświadczonej: wypisz sobie na kartce wszystkie jej złe cechy oraz momenty, w których sprawiła Ci przykrość i codziennie tę listę czytaj- to przyspieszy proces dochodzenia do siebie.
  • Odpowiedz
Powiedziałem jej że skończyła mi się miłość, wypisywała do mnie tydzień i ją zablokowałem.


@twujstaryy2137: no tylko tutaj miałeś jakąś patologiczną rodzinkę, laskę co pali fajkę, nie potrafi przyznać się ojcu w obawie jak małe dziecko. W dodatku latałeś z laską, żeby kupić jej fajki? Sam dokładałeś cegiełkę do utraty jej kobiecości i wartości, z którymi się urodziła. Tylko zyskałeś tutaj.
OP miał normalny związek i laska go od razu
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: mnie ostatnio w ten sposób zghostowała koleżanka. Nie ma się czym przejmować. Jeżeli nie zrobiłeś jej krzywdy / nie zachowałeś się jak dpek / nic nie odwaliłeś, to nawet jeśli jej cierpliwość się skończyła, to ona jest gorsza w tej sytuacji niż Ty. Człowiek mający jakąś godność, by chociaż powiedział za co każe ci wydupcać z jego życia.
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza akurat w pisaniu do koleżanki nie ma nic złego, jeśli byli w związku a laska milczy, to raczej naturalnym odruchem jest najpierw zmartwić się czy ktoś żyje, czy jest w szpitalu czy co. Dopiero jak się okaże, że jest trzaśnięta i ghostuje kogoś, szczególnie po takim czasie to można olać karynę. Do przodu Mirek
  • Odpowiedz
Zostałem zghostowany przez własną dziewczynę po ponad 8 miesiącach


@SynGilgamesza: ale trzeba być pie*** cip* żeby po 8 miesiącach coś takiego odwalić. Zero szacunku do osoby, z którą spędziło się mnóstwo czasu. Jak Cie odblokuje, a wariatki tak mają (nawet może nie pisać tylko cie odblokować żebyś sam napisał), to niech cie nie kusi. Najlepiej też po blokuj wszędzie i wyjeb numer
  • Odpowiedz