Wpis z mikrobloga

Zostałem zghostowany przez własną dziewczynę po ponad 8 miesiącach razem, bywały gorsze i lepsze chwile a kiedy zaczeliśmy sie dogadywać i wychodzić na prostą - zablokowała mnie wszędzie gdzie sie da i zerwała kontakt, nawet do jej koleżanki dzwoniłem - też zablokowała mnie wszędzie gdzie sie da XDD

Taki ch.. że będę za kimś takim latał jak pies, włożyłem w ten związek swój czas, pieniądze i ogromne zaangażowanie. Znam swoją wartość pozdro

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #ghosting
  • 41
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1 nie, regularnie widywaliśmy sie pare razy w tygodniu, raz u niej a raz u mnie, wychodziliśmy razem, wyjeżdżaliśmy i spędzaliśmy czas razem, ostatnim razem widzieliśmy sie tydzień temu, a wczoraj bez niczego tak o zerwała ze mną całkowicie kontakt xD
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: ja podobnie mam ale jestem drugą stroną, 10 miesięcy związku, na początku zrywała ze mną bo moje zachowanie coś tam, potem ja z nią bo jej zachowanie coś tam, w końcu przejrzałem na oczy i wiem że nie chcę być z kimś 2 razy starszym ode mnie i mieszkającym z rodzicami, pytając się ich o zgodę na wszystko, czy może ze mną gdzieś pojechać, lub przekładanie nałogu jarania swojej
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: Nie ma nic gorszego niż ghosting, #changemymind

Nawet zdrada jest bardziej zrozumiała, są emocje, nie ma lojalności, dzieje się, takie życie. Natomiast ghosting to świadoma decyzja i brak odwagi żeby stanąć za swoją decyzją. Jak coś komuś nie pasuje to wypadałoby o tym powiedzieć drugiej stronie, okazać jej szacunek, a nie, że biorę zabawki z piaskownicy i elo, nie obchodzisz mnie.
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza:
1. przestan pisac do jej kolezanek
2. wyobraz sobie (a walsciwie uswiadom), ze tego samego dnia jak do niej pisales ona lezala z zajetymi ustami i pokazywala jakiemus typowi twoje wypociny
3. zablokuj wszedzie i nie sprawdzaj socjali
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: Nie dość, że głupie to jeszcze dziecinne. Dorośli ludzie rozmawiają i potrafią sobie pewne rzeczy wytłumaczyć, dobrze się stało, bo szkoda czasu na taką nieodpowiedzialną osobę.
  • Odpowiedz