Wpis z mikrobloga

@Dejw983: ze wy tez z nieprzymuszonej woli chcecie sie w to bawic. I nawet nie mowcie, ze kogos tam szukacie, bo ja wiem, ze traktujecie to jak rozrywke, a jesli juz to jest to rozrywka najgorszego sortu
  • Odpowiedz
  • 12
@redorbiter: Tzn wiesz mordo z tego ścieku nie wyobrażam sobie znaleść kogos na życie,a uwierz wymagań niemam wysokich,bo nie jestem Adonisem spotkałem sie pare razy w realu z tymi babami i w życiu nie popełnienie tego błędu to osoby z zaburzeniami psychicznymi pewnie nie wszystkie,ale większość na badoo takich siedzi jak widzisz na załączonym obrazku…
  • Odpowiedz
@redorbiter: badoo to odrzuty z tindera. A tinder nawet git jest, przez pierwsze parę wiadomości jesteś w stanie przesiać te "głupsze" a potem najlepiej od razu spotkanie i wiadomo na czym się stoi
  • Odpowiedz
po #!$%@? ma z toba wychodzić jak jednocześnie pisze do tej 20 innych typa z czego co najmniej 5 jest ladnieszych/proponuje lepsze atrakcje na spotkaniu lol xD
  • Odpowiedz
@mrsopelek

@Dejw983: Najczęściej "haha" co wiadomość, to piszą morświny z 30 kg nadwagi, które w galerii nie mają zdjęć poza twarzą wyciętą jak do legitymacji.


Ja tak ciągle
  • Odpowiedz
po #!$%@? ma z toba wychodzić jak jednocześnie pisze do tej 20 innych typa z czego co najmniej 5 jest ladnieszych/proponuje lepsze atrakcje na spotkaniu lol xD


@Mysteri0nke: no i nie piją na grillach jak OP, no bo skąd miałaby się zrobić rzeźba i sześciopak ( ͡º ͜ʖ͡º) od całowania Tyskiego?
  • Odpowiedz