Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jak pchnąć swoją karierę i pomyślałem czy istnieje rynek "doradców" którzy rzetelnie przegadają moje umiejętności i doświadczenie, i na bazie tego doradzą czy i na jakie stanowiska aplikować, czy lepiej siedzieć na tyłku w aktualnej pracy i cierpliwie się uczyć. Po 9 latach programowania w Pythonie nie potrafię przebić się wyżej niż mid i nie jestem pewien czy powinienem już mierzyć wyżej, czy... po prostu osiągnąłem jakiś swój aktualny limit.

#pracait #programowanie #pracbaza
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyberpunk2137: z zalozenia seniora juz powinienes dawno miec. Pytanie ilu miales pracodawcow.
Najprosciej to wejdz na oferty seniorskie, zobacz co jest wymagane, poucz sie intensywnie przez tydzien - umow sie na rozmowy seniorskie. Duzo rozmow seniorskich i sprawdzisz w praktyce.
Ci doradcy ktorych szukasz to rekruterzy techniczni :)
  • Odpowiedz
5 firm do tej pory, z czego z dwóch dość szybko się zwinąłem. Przy czym pracowałem zawsze w software house'ach lub małych firmach produktowych. Przeszło mi przez myśl czy jakaś większą firma gdzie potencjalnie jest wypracowana ścieżka rozwoju pomogłaby mi wskoczyć wyżej. Ogólnie myślę że technicznie spokojnie mogę dowieźć wymagania na seniora w wielu miejscach, bardziej obawialbym się, czy nie mając doświadczenia w takim self-managmencie i większej odpowiedzialności poradziłbym sobie w nowym
  • Odpowiedz