Wpis z mikrobloga

@Fantasista podzielę się swoją opinią. Dla mnie Kiryu to jeden z najlepszych protagonistów ever w grach obok Geralta, Ezia, Chrisa Redfielda czy Joela. Zamknięty w sobie człowiek z zasadami i honorem. Wzór współczesnego rycerza/samuraja. Czasami patrząc na takie postacie fikcyjne myślę sobie, że niewielu jest takich ludzi na świecie. Nigdy ich wielu nie było i nie będzie. Ludzi, którzy są uczciwi, honorowi, odrzucili swoje pragnienia ku pieniądzom czy przyjemnościom. Jestem dopiero
  • Odpowiedz
@Fantasista: @Aeterna Kiryu i Ichi to dwie strony tej samej monety. Obaj mają zasady których nie łamią, obaj chcą pomagać słabszym/ofiarom nieuczciwości i tak dalej. Największa różnica to właśnie charakter - Kiryu jest typowym stoikiem, trochę introwertycznym. Ichi natomiast nosi serducho na dłoni, nie ma możliwości przegapić jak naprawdę czuje się w stosunku do jakiejś sprawy, bo to wykrzyczy. Ichiban jest jak dla mnie (chłop 30+) za bardzo idealistyczny,
  • Odpowiedz
  • 0
@wilczur ja chłop 25lvl. Akiyama super postać. Z Ichim nie zacząłem jeszcze żadnej gry, jest w kolejce. W z Yagamim Lost Judgment grałem tylko niestety nie chronologicznie ale w LJ dał się polubić. Judgment przede mną. Od LJ zacząłem serię. Po czym jadę chronologicznie od 0 o jestem w trakcie piątki. Teraz mniej czasu ale jesienią będę katował.
  • Odpowiedz