Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc od buildów, ligi i innych zmian. Co myślicie o support packach? Jak dla mnie packi z Necro i z tej ligi wydają się jakieś takie słabe. Od dłuższego czasu przymierzam się do kupienia jakiegoś, ale te są po prostu brzydkie i znów muszę czekać na coś nowego.
#pathofexile
  • 8
  • Odpowiedz
@Cenwargh: Mam podobnie. Fajnie że gra jest darmowa, i żeby to docenić raz na jakiś czas kupuje supportpack. I tym razem właśnie miałem ochotę, ale po zobaczeniu co oferują, odechciało mi się. Kiedyś kupowałem dla punktów które wydawałem na stash taby, ale obecnie mam ich już wystarczająco dużo. A efekty graficzne które zaproponowali mnie nie pociągają. Tą ligę pogram za darmo a kupię support przy następnej (czyli prawdopodobnie Poe2 ).
  • Odpowiedz
@Cenwargh: Kwestia gustu, ja osobiście biorę z tej ligi paladin packa za 60$ i uważam że jest mega. Już nie mówiąc że pierwsze 4 core supporter packi też dowożą w tym roku.
  • Odpowiedz
@Cenwargh: słabe słabe. Zmęczony już jestem takimi "hehe skinkami". Jakieś rhoa wyścigi czy fajerwerki pasują do dark gore hack&slasha jak pięść do oka tbh
  • Odpowiedz
i żeby to docenić raz na jakiś czas kupuje supportpack


@Spojler22: przypomnę tylko, że Tencent wykupiło PoE i aktualnie ma 93%+, jak coś to nie wspierasz małego indie studia xD
  • Odpowiedz
@lyennDS: Wiem o tym, ale to wsparcie raz na jakiś czas ma dołożyć cegiełkę do zysków dzięki którym model biznesowy gry zupełnie darmowej nie zostanie zastąpiony modelem gry za darmo, ale z bonusami dla płacących.
  • Odpowiedz