Wpis z mikrobloga

Od rana wiedziałem, że to będzie zajebisty dzień. Wziąłem prysznic, umyłem dokładnie jajka bo czułem że #dziswklubiebedziebang wyperfumowałem się zestawem bond for men za 14,99 i ruszyłem ze znajomymi w miasto. W kieszeni miałem całe 5,65 zł więc dokładnie wiedziałem że muszę wziąć 4 butlę na wymianę żeby kupić 3 Harnasie.

Wpadamy na grzędy studenckie na około same loszki ~ 20 lat, niedoświadczone, 1 rok studiów, jednym słowem raj. #!$%@? wszystkie moje, ja prawie 26 na karku własne mieszkanie, rower ##!$%@? nic nie stało na przeszkodzie aby wziąć jakąś foczkę do swojego apartamentu 30m2 w #!$%@? centrum miasta. Patrzyłem ceny 100k #!$%@?, rozumiecie to 100k zł warta chata a ja jakby nigdy nic skromny chodzę nie chwaląc się tym. Jebnąłem szybko harnasia na łyka bo mnie suszyło. Zmuliło mnie ostro więc musiałem siąść. To pewnie po tym obiedzie na mieście. Bo jak byście nie wiedzieli taki pan jak ja stołuje się na mieście. Wtedy np. jadłem fasolkę po bretońsku z biedronki za 3,29 zł słoik. Kto bogatemu zabroni?

Wypatrzyłem najlepszy #rozowypasek w okolicy 10/10 zarówno Alizee jak i Aishwarya Rai w wieku 27 lat mogą jej buty lizać. Wziąłem głęboki oddech, otarłem ślinę z brody i resztki fasolki z bluzy z Londynu. (Kupiłem ją w sklepie "ciuchy z Londynu dostawa w środę) idę w jej stronę, pewny siebie. Nagle przebłysk. O #!$%@?.avi zapomniałem o pierwszej najważniejszej zasadzie wyrywania dupeczek! I cały misterny plan #!$%@?.

#tfwnogf
Pobierz
źródło: comment_ZLvSROQ1SIuKzt95l74FF20s3ucRIBUw.jpg
  • 22
@CreativePL: Ale ja spełniam wszystkie warunki, wg tego poradnika (z tym, że nie mam nic do Żydów i gejów). Sukces to kwestia czasu, czy trzeba jednak znienawidzić Żydów i gejów (nie jestem homoseksualnym Żydem, a tym bardziej żydowskim homoseksualistą, jakby ktoś pytał)?