Wpis z mikrobloga

Według sędziów Hamilton nie ruszał się podczas hamowania, bo telemetria i nagrania wideo pokazują, że jechał tą samą linią wyścigową co zawsze.
To sobie wybrałem kilka losowych okrążeń jak ta linia wyścigowa Hamiltona wyglądała. No niemal identycznie za każdym razem.
#f1
Tasde - Według sędziów Hamilton nie ruszał się podczas hamowania, bo telemetria i nag...

źródło: Hamilton_ta_sama_linia

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Tasde: Ty tak na poważnie? Chcesz powiedzieć mi, że w analogicznej sytuacji Max by nie bronił się podobnie? Czemu jak Alonso tak robił na tym torze, to puszkarze byli w siódmym niebie i że hard racing, a teraz jak Max zrobił divebombe to oglądacie onboardingi i inne cuda, żeby wybielić oczywisty błąd xD

Nie chce mi się Ciebie filtrować, ale w takim razie jesteś zgodny, że za kolizję w Austrii
  • Odpowiedz
@Tasde: mimo, że jestem puszkarzem, to jednak Max trochę przepałował. Hamilton miał prawo się bronić, więc wybrał inną nitkę. Myślę, że mógł pojechać jeszcze kawałek prosto i Max by wyleciał z toru, jednak Hamilton pewnie świadomie skręcał dalej, przez co Max wyleciał w powietrze.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rzewliwy_wykolejeniec: Dla mnie było RI w obu przypadkach, tylko coś czego nie rozumiesz to to, że w obu przypadkach sędziowie sobie robią co chcą. To jest podstawowy problem, że 2 weekendy temu Maxowi #!$%@? karę ale jak Max poleciał bo Hamilton się ruszał w strefie hamowania i się zderzyli, to sędziowie nagle widzą "hard racing" i nie ma żadnego problemu.
I jeszcze do bólu kłamią w swoim uzasadnieniu, co udowadniam powyższym zestawieniem, bo dla sędziów Hamilton jechał tą samą linią na każdym okrążeniu a ty widzu jesteś debilem jeżeli na jednym z okrążeń widzisz Hamiltona w zupełnie innym miejscu.

@mariecziek A ja właśnie próbuje udowodnić, że niczego nie przepałował. Gdyby role były odwrotne, to już miałbyś 10 analiz w tym od Palmera jak to Verstappen jest zbrodniarzem.
Wszystkie dane na jakie spojrzysz, nie udowadniają niczego przeciwko Maxowi.
Mówią, że jechał za szybko i by się nie zmieścił w zakręt, no ciekawe że jak walczył chwilę wcześniej z Leclercem to jechał identycznie, z tymi samymi prędkościami i jakoś w
Tasde - @Rzewliwy_wykolejeniec: Dla mnie było RI w obu przypadkach, tylko coś czego n...

źródło: GTCA77QWkAAzqWC

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tasde
Jako zwolennik VER i przeciwnik HAM stanowczo stwierdzam, że to wina VER.
Widać, że chłop nie przywykł do sytuacji, gdy nie ma najlepszego samochodu z całej stawki, którym odjeżdża wszystkich z palcem w pupie
  • Odpowiedz
  • 0
@ipkis123: Na podstawie czego tak stwierdzasz? Podałem masę argumentów popartych danymi, argumentem przeciwnym jest to, że się zagotował. To nie jest rzeczowa rozmowa.
  • Odpowiedz
Chcesz powiedzieć mi, że w analogicznej sytuacji Max by nie bronił się podobnie?


@Rzewliwy_wykolejeniec: Oczywiście, że zrobiłby tak samo tylko jak Verstappen tak robi to jest sranie się jakie to niebezpieczne.

I tak, tutaj jest wina Verstappena, bo się #!$%@?ł niepotrzebnie, za to w Austrii to samo robił Norris i było #!$%@? Verstappena za to samo co zrobił dzisiaj Hamilton, gdzie to jest po prostu część normalnej jazdy.
  • Odpowiedz