Wpis z mikrobloga

Tak coś czułem, że któryś bagieta udostępni zdjęcie xD
W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby policja w sposób kontrolowany dokonała wycieku, żeby dać dowód opinii publicznej że faktycznie go znaleźli. Podobnie było z Borysem, wtedy też od policji wyciekły foty, przez co urwały się wszelkie spekulacje na temat potencjalnego uniknięcia schwytania. Wtedy też była beka z nieudolności policji, tutaj mogło być podobnie.
#jaworek
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Don_Kichot: nie ma potrzeby tworzyć takich teorii :p niech policjantów na miejscu będzie 10, każdy ma 3 zaufane osoby którym wysłał, one kolejne 3, ktoś w końcu musiał to wrzucić do neta
  • Odpowiedz
@Don_Kichot: i po co #!$%@? głupoty, przeglądam kilka razy dziennie sadola, dwie godziny temu też przeglądałem i nie było żadnego zdjęcia. Wiem że Sadol ma problemy i wpłacam kasę na serwery ale takim sposobem tylko odstraszysz ludzi od tego portalu, nic nie pomożesz
  • Odpowiedz
jest jak byk pierwsze zdjecie na hardzie


@Don_Kichot: ok, przepraszam, na swoje usprawiedliwienie mam to że w filtrach mam ustawione blokady na wszelkie dewiacje. Pewnie ktoś tak to podpiął w tagach. Masz racje, jest na pierwszej stronie jako drugi post.

Na chwilę wyłączyłem ale włączam na nowo filtry
  • Odpowiedz
@Don_Kichot: i debil-policjant który udostępnił zdięcie będzie miał jaja. Zawsze mnie dziwi ze takie zdięcia udostępniaja na ogólnodostepnych forach policyjnych na fejsie. Juz któryś miał jakieś jaja po udostepnieniu Basi przemielonej przez autobus w Katowicach.
  • Odpowiedz