Wpis z mikrobloga

Cześć, Kochani muszę się pochwalić. Hejterzy won.

Miałem marzenie i zakupiłem mojego pierwszego Mercedesa. Syndrom luksusu i elegancki. Syndrom prestiżu.

Mina sąsiada bezcenna. Niby koło kosił trwawę ale kątem oka (tak wiem oko nie ma katów) zerkał na ta limuzynę.

Wydałem na niego prawie całe oszczędności, ale automat, nieśmiertelny diesel, skóry, nawigacja i takie tam bajery. Kolor też ciekawy, ale chyba go ofoliuje bo jednak nie mój styl.

Auto sprowadzone z #niemcy, więc zadbane, przebieg niski bo zaledwie 150tys(unikat) km więc brzmi to jak świetny zakup. Oby mi służył.

Zdjecie ze strony komisu, gdy tylko go ładnie umyję to pojadę zrobić sesje. Opony zimowe dostałem w cenie. Jestem zadowolony z zakupu. Dam znać po miesiącu jak się sprawuje. Walić elektryki ja jeżdżę ekonomicznie.

#motoryzacja #samochody #chwalesie #polska #ekologia
blackghost - Cześć, Kochani muszę się pochwalić. Hejterzy won.

Miałem marzenie i zak...

źródło: temp_file728709181319354441

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blackghost: przecież ten strup latał na taryfie i ma #!$%@? minimum 2 razy tyle xD niech służy, ale niestety większa szansa, że popłyniesz z naprawami. Choć wiem, że odpisuję na zarzutkę.
  • Odpowiedz
@blackghost To że z Niemiec to nie znaczy że zadbane. Miałem kiedyś Vectre z Niemiec i takie zadbane że przy wymianie oleju mechanik się złapał za głowę jak gęsta maź zaczęła wypływać. Niemiec też potrafi syf zostawić więc ino dobrze sprawdź wszystko.
  • Odpowiedz