Wpis z mikrobloga

Lubicie takie dziewczyny z którymi jak zaczynacie się spotykać to bardzo powoli się rozwija temat? Spotykałem się z takimi dziewczynami co na drugą randkę same zapraszały do domu na film, w rozmowach i pisaniu mocny flirt, randki tak się rozwijały że same okazje do działania (typu pierwsze całowanie itp) przychodziły. Ostatnio poznałem taką co nigdy tak wolno nie szlo a sama proponuje spotkania (oczywiście po raz piąty „spacer”). Już mnie to #!$%@? i myślę żeby się ewakuować. Nie wiem czy to wynika z jakiejś niepewności, strachu czy czego. Nie lubię tak #zwiazki #tinder
  • 16
  • Odpowiedz
Lubicie takie dziewczyny z którymi jak zaczynacie się spotykać to bardzo powoli się rozwija temat?


@piechock12: Jestes planem B albo czasoumilaczem, cięzko żeby normalny facet lubił tego typu relację xD
  • Odpowiedz
@piechock12 a nie wpadłeś na pomysł, że bardzo się jej podobasz i nie chce wyglądać na łatwą? Z doświadczenia życiowego wiem (kolega opowiadał), że jeśli lasce podoba się gość na dłuższą relację to na początku udaje mega niedostępną i prawie niezainteresowaną
  • Odpowiedz
@piechock12: czasem podkręcanie tempa to efekt dzikiej fascynacji, czasem jest to lovebombing.

Większość facetów nie odróżnia impulsywnego temperamentu od pułapki zastawionej przez manipulantkę. A bierze się to głównie z mierzenia jedną miarką, że jak takie tempo to dobrze, a jak inne to źle. To nie tempo a motywy są ważne.
  • Odpowiedz
@ciekawskie_jajo no tak może być nie chce nic zepsuć, nie chce zeby facet się zabawił i tyle. Problem w tym że ja to odbieram jako brak zainteresowania mną ale to już problem w mojej głowie (mam raczej małą pewność siebie i poczucie wartości albo się to zmienia często)
  • Odpowiedz
@piechock12: jakby wcale nie była zainteresowana to byś nie wyszedł z nią na 5 randek... Może też czekać na ruch z twojej strony :)
Nie spotkałem się z sytuacją żeby laska wychodziła z inicjatywą, ale w sumie nigdy nie dotarłem do drugiej randki i może tylko wtedy się takie rzeczy zdarzają
  • Odpowiedz
Nic nowego, im szybciej do czegoś dochodzi, tym szybciej się rozpada, bo jak już zaliczona to po co ciągnąć temat dalej, zwłaszcza że dzisiaj jak chłop jest wolny, to dla witaminek oznacza tylko jedno, jest bawidamkiem, i nie ma sensu tracić na niego czasu.
Jak laska jest zainteresowana poważną relacją na dłużej, i nie jest przebolcowana, to czeka możliwie jak najdłużej ze wszystkim, tylko takie zachowanie, daje jej większą gwarancję, że faktycznie
  • Odpowiedz