Wpis z mikrobloga

Dla mnie #jaworek to niekwestrionowany mistrz zabawy w chowanego. Gość 3 lata był nie do znalezienia, większość myślała, że gość nie żyje. On znudził się zabawą postanowił wrócić żeby dać trochę fory tym cwiercmozgą z policji (trochę jakby dorosły bawił się z dziećmi), ale dalej nie mogli go znaleźć. Gość w rocznicę śmierci poszedł na Grób osób, które zamordował XD - dalej nic. Więc postanowił zakończyć zabawę i wyszedł z gry przez strzał w głowę. mistrz świata w chowanego jaworek!
bober234 - Dla mnie #jaworek to niekwestrionowany mistrz zabawy w chowanego. Gość 3 l...

źródło: image_picker_046AD450-8AD5-425E-B35C-F9BD704B1232-6332-0000034A9E3EB006

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 3
@GARN: No to jak z Borysem, szukali przez 2 tyg po wszystkich lasach a był 300m od miejsca zbrodni gdzie był pierwszy trop psa który zignorowali. Policja informowała jak to odrzucił psa i uciekł im ledwo co, dodatkowo musiał zginąć nurek przez tą cała farsę.
  • Odpowiedz
@KetoBurak tobie to już tłuszcz zalał mózg więc nawet mi się nie chce podśmiewać. Co niby jest nieprawdą? Widzę że dzieci psów się uaktywniły, tak samo jak się pisze o tych leniach nauczycielach
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@lord_xenu właśnie nie do końca wychodzi, wszystkie te substancje w stylu mefedron klefedron itd często nie wychodzą na żadnych testach, a po drugie bardzo szybko znikają z organizmu.
  • Odpowiedz