Wpis z mikrobloga

Dla mnie #jaworek to niekwestrionowany mistrz zabawy w chowanego. Gość 3 lata był nie do znalezienia, większość myślała, że gość nie żyje. On znudził się zabawą postanowił wrócić żeby dać trochę fory tym cwiercmozgą z policji (trochę jakby dorosły bawił się z dziećmi), ale dalej nie mogli go znaleźć. Gość w rocznicę śmierci poszedł na Grób osób, które zamordował XD - dalej nic. Więc postanowił zakończyć zabawę i wyszedł z gry przez strzał w głowę. mistrz świata w chowanego jaworek!
bober234 - Dla mnie #jaworek to niekwestrionowany mistrz zabawy w chowanego. Gość 3 l...

źródło: image_picker_046AD450-8AD5-425E-B35C-F9BD704B1232-6332-0000034A9E3EB006

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@bober234 @GARN ale komu by się go chciało szukać. Przypominam tylko że 19 letni policjant zarabia przy pierwszej pensji tylko 8 tys miesięcznie ( licząc z dodatkami). Ale za to musi ciężko pracować do 45 roku życia a nie do 35 jak kiedyś. Komu by się chciało cokolwiek robić za te grosze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bober234: czasami mam wrażenie, że naszym policjantom się pomyliły role i zajmują się osądzaniem, czy coś pójdzie do umorzenia od razu czy dopiero później, a nie realnym działaniem.
  • Odpowiedz
@MiniKierownik strasznie cie musi boleć xd zarobki policjantów są widoczne i nie jest to 8k miesięcznie, chyba że brutto, co daje zawrotne 5k netto za użeranie się z patologia.

W innym wpisie płaczesz że nie ma złotówki zapomogi dla menela, to wiele świadczy xD
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert jesteś przygłupem który albo jest policjantem, ale podejrzewam że twoi starzy są. Ale żeby być tak głupim żeby nie ogarniać że podstawy jest ponad 5 tys a do tego dochodzi premia kwartalna i 13, nie mówię o stażowym, za stopień itp. Nawet ostatnio tu gość wyliczył że w tamtym roku od razu po szkółce, podstawowa pensja w roku to jakoś 7600 czy 7800, a ostatnio mieli podwyżki. Widzę że śledzisz
  • Odpowiedz
@MiniKierownik wyzywasz ludzi od przygłupów samemu nawet nie potrafiąc stwierdzić czy chodzi ci o kwoty brutto czy netto xD
Żyj w tej swojej bańce, dla ciebie to nawet mogę być komendantem głównym jak ci to ulży w cierpieniu xD
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert a poza tym to pluć na ciebie polaczku, który najeżdża na Ukraińców a wstawił sobie awatar z gwiazdą Dawida. Od tego płace na wojsko i policję żeby jechali na Ukrainę i ginęli za mnie, a nie siedzieli tu na L4 i macierzyńskim. O czym wogóle rozmawiać z kimś kto nic nie ma, oprócz fałszywego poczucia własnej wartości. Ha tfu na ciebie
  • Odpowiedz
@MiniKierownik jakbyś spojrzał na mój nick to byś zrozumiał czemu mam taki a nie inny avatar.
Dobrze ze cie boli, ma boleć, ktoś tu dostał mandat za picie browara od 8 do 20 pod blokiem i teraz się mści w internecie, żałosne xD
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert gościu mam znajomych w policji, jeden jest nawet kierownikiem dzielnicowych. Moja koleżanka mefedroniara jest z policjantem, a ona w wojsku - tłumaczyli mi dlaczego właśnie mefedron jest taki popularny, bo nie wychodzi na testach. O sterydach nawet nie chce mi się pisać. Moich dwóch sąsiadów odeszło na emeryturę w wieku 35 lat. Kogo ty chcesz uczyć
  • Odpowiedz