Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że mój znajomy się zachowuje gorzej niż #p0lka chłop w wieku 26lat woli wychodzić z rodzicami niż ze znajomymi/daje dziwne wymówki, a potem się dziwi, że nie ma dziewczyny, bo nie ma okazji do wyjścia, a ja serio bym chłopa trochę wyciągnął z #przegryw
Proponuje mu wczoraj wyjazd rowerowy nad jezioro, on mówi, że średnio bo jeszcze obiadu nie ma a wieczorem idzie na dni miasta na koncert(z rodzicami)
On proponuje dziś pojechać na to jezioro autem(za rowerem nie przepada, ale czasem jeździ) i mi piszę:

dam dziś jeszcze znać, bo może w góry pojadę, rodzinka pyta

czyli chłop się ze mną umawia i mnie opluwa i chce mnie trzymać w niepewności, żebym potem skończył z ręka w nocniku i cały dzień w domu czekając aż się zdecyduje - odmówiłem mu od razu.
I wiem, że to nie jest tylko wymówka, ale chłop naprawdę ciągle wychodzi głównie z rodzicami, co chwila jakieś imieniny itd

Najśmieszniejsze jest to, że zaraz otwarcie nowego miejsca do imprez w moim mieście i wtedy to on mnie będzie kilka dni na wyjście namawiał, ale ja nie będę ryzykować wyjścia z nim wtedy, bo może znowu pójdzie tam z rodzicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#niebieskiepaski #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Co ma się starych wstydzić?


@bluzgajacy: oczywiście, że nie. Ale jest to dziwne, że chłop z jednej strony narzeka na siedzenie w powiatowym z rodzicami w 1 mieszkaniu, sprzeciwia się w wyprawianiu urodzin dla niego bo już mu się nie chce ich słuchać przez 3h, podczas gdy on wypowie 2 zdania w te 3 godziny, a z drugiej jeździ z nimi wszędzie i odmawia spotkań.
  • Odpowiedz
  • 0
@bluzgajacy: nie tylko nie lubię być wystawiany, albo trzymany w niepewności o planach na danych dzień z błahych powodów, albo, że ktoś stwierdza, że idzie z kimś innym nagle. Mówiąc krótko nie lubię jak mi się pluje w twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z tym znajomym wyszedłem w tym roku najmniej, a najwięcej zmieniał termin spotkania xD
  • Odpowiedz