Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o #nostalgia to u mnie zawsze będą to czasopisma z grami. Szczególnie jak czekało się na datę wydania kolejnego #cdaction clicka, komputer świat albo cybermychę. Baby ze sklepu już się tak przyzwyczaiły, że jak przychodziłem przed szkołą po cdactiona, to był on już gotowy w dzień dostawy przy kasie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W czasie lekcji przeglądało się nowinki techniczne i recenzje gier, a po powrocie do domu sprawdzało dema, dodatki i freeware. Instalacja i ogranie pełniaków zostawały zawsze na koniec.

#gry
iustus - Jeśli chodzi o #nostalgia to u mnie zawsze będą to czasopisma z grami. Szcze...

źródło: 0bf4bc344c0286266e21c0fc5cf5

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@iustus CD action dla oskiego, huop tylko clicka lub cyber myche czasem kupował.

Dziś jest milion #!$%@? gierek, ale przez to system dopaminowy tak #!$%@? i przebodźcowany, że demówki z gazety sprawiały kiedyś więcej frajdy.
  • Odpowiedz
Dziś jest milion #!$%@? gierek, ale przez to system dopaminowy tak #!$%@? i przebodźcowany, że demówki z gazety sprawiały kiedyś więcej frajdy.


@PiccoloColo: @iustus: 20 lat temu potrafiłem grać przez dwa tygodnie w kółko w jakiś jeden poziom z demówki, gdzie realnie contentu było na godzinę grania. Dzisiaj w większości gier na Steamie mam nabite poniżej 5h. xD
  • Odpowiedz
20 lat temu potrafiłem grać przez dwa tygodnie w kółko w jakiś jeden poziom z demówki


@BennyLava: Demo Call Of Duty 2 miałem tak wyuczone, że mógłbym w to grać z zamkniętymi oczami i przeszedłbym całość od ręki xD
  • Odpowiedz
@iustus: miałem kiedyś wszystkie numery 2007-2012 chyba, i ładnie było widać jak z każdym rokiem gazeta( ͡° ͜ʖ ͡°) co raz bardziej chudsza( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Pragnałym zgłosić Komputer Świat Gry do tytułu chuopskiego pisma. Miało ok cene i bardzo sensowny poziom. Moja ulubiona pozycja z tamtych lat. Cd Action wiadomo, dla bananów, można było sobie kupić raz na jakiśczas jak jakaś super gierka była.
  • Odpowiedz