Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o #nostalgia to u mnie zawsze będą to czasopisma z grami. Szczególnie jak czekało się na datę wydania kolejnego #cdaction clicka, komputer świat albo cybermychę. Baby ze sklepu już się tak przyzwyczaiły, że jak przychodziłem przed szkołą po cdactiona, to był on już gotowy w dzień dostawy przy kasie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W czasie lekcji przeglądało się nowinki techniczne i recenzje gier, a po powrocie do domu sprawdzało dema, dodatki i freeware. Instalacja i ogranie pełniaków zostawały zawsze na koniec.

#gry
iustus - Jeśli chodzi o #nostalgia to u mnie zawsze będą to czasopisma z grami. Szcze...

źródło: 0bf4bc344c0286266e21c0fc5cf5

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
CD action dla oskiego

Cd Action wiadomo, dla bananów


@PiccoloColo: @Kukki:

panowie, tak na poważnie - co Wy robiliście z kieszonkowym, że nie mieliście 19.99 na CD-Action, które w tamtym okresie miało absolutnie najlepszy stosunek ceny do zawartości? Mieliście komputery, więc nie możecie powiedzieć, że
  • Odpowiedz
@aegypius Pół żartem pół serio, bo od wielkiego dzwona się kupowało i jak piszesz - wymieniało.
PC od wujka samotnego, który miał emeryturę. 20zł kiedyś to nie było mało i hajs chomikowałem na coś większego.
  • Odpowiedz
@aegypius to robiliśmy że była bieda i 20 zł to nie było tak mało na przełomie lat 90 i 00. Nie co miesiąc miałem tyle więc nie miałem kaDego numeru CDA. Tak z 5-6 na rok miałem może.
  • Odpowiedz
@iustus:
Secret Service/Top Secret : chudy wysoki dziwak z czymś co przypomina brodę, w okularach i swetrze. Zaczynał od C-64, Spectrum lub Atari 650 i czytania Bajtka. Najmilej wspomina Amige 1200, gardzi akceleratorami i uważa nowe gry za zbyt proste

CD-Action: 50/50 nerdy z punktu wyżej które odkryły do czego służy prysznic i dezodorant i dzieciaki które dostały pierwszego Pentium pod choinkę. Czasopismo dla wszystkich, ale Im dalej tym gorzej, z pozycji absolutnego lidera stali się smutnym cieniem samego siebie.

CLICK: Czasopismo dla dzieci Neostrady i Windowsa XP, dla których zmiana rozszerzenia pliku czy instalacja cracka to
  • Odpowiedz
@iustus: Ja najlepiej z tego wszystkiego wspominam pożyczanie gier, wymienianie się w szkole i jeżdżenie do kogoś by instalować w domu.

W tamtych czasach znałem każdego w okolicy. A później coraz więcej osób miało internet i to wszystko przestało mieć sens.

Ech, kiedyś to było (,)
  • Odpowiedz
@iustus był jeszcze Play, bardzo fajne czasopismo, mam większość numerów z lat 2007-2012. Był cieńszy ale kosztował dyszke przez większośc pobytu na rynku. I też miał całkiem fajne pelniaki, moim zdaniem poziom gdzieś pomiędzy clickiem a CDAction
  • Odpowiedz