Wpis z mikrobloga

@Bunch: człowiek empatyczny, chcący zrozumieć drugiego człowieka by dopytał dlaczego, jakbyś posłuchał jej punktu widzenia to byś się pewnie z nią zgodził i by zobaczyła, że można z tobą pogadać i jesteś kumaty. Wszakże określenie "prawdziwy mężczyzna to tamto.." też jest przykre i szkodliwe dla mężczyzn. Ale ty wolałeś wylać na nią desperackie frustracje i szukasz na wykopie poklasku, a przejechałeś się i nawet wykopki widzą że nie umiesz się
  • Odpowiedz
@Bunch nie wiem czy istnieje jakiś alternatywny świat, w którym te twoje wiadomości były by odebrane pozytywnie, szczególnie na końcu jak się “obraziłeś” i odpaliłeś jak desperat xD
  • Odpowiedz
prawdziwa kobieta", dla mnie to kojarzy się z wąsatym Januszem


@retarded_pixel: ale jednocześnie każda kobieta ma jakiś wzorzec kobiecości, i odległość do niego można nazwać "prawdziwością". Wiedzą dokładnie o czym mowa, ale udają że to jest z jakiegoś powodu (którego nie wyjaśnią) oburzające. To nieeleganckie sformułowanie, bo wartościuje ludzi, ale udawanie że ktoś tego nie rozumie jest nieuczciwe.

Osoby trans upodabniają się choćby zawsze w kierunku właśnie takiego wzorca, całkowicie
  • Odpowiedz
jezu.. kocham te argument...

mówienie młodej babie (nie grażynie w średnim wieku z polski powiatowej), że jest "prawdziwą kobietą" to crindż 100%, a jak wykopki nie wierzą to polecam sprawdzić


@retarded_pixel: może to kwestia męskiej perspektywy, ale ja bym się nie obraził na słowa "prawdziwy mężczyzna". To nic personalnego, ale w dobie social mediów duża część młodych kobiet ma kompleksy i mogę użyć podobnego argumentu czyli poczytaj grupy dla kobiet
  • Odpowiedz
@retarded_pixel: przecież każdy ma wzór prawdziwej kobiety który w sumie to utarł się w społeczeństwie, nikt spasionego śmierdzącego wieloryba z 10 kotami nie nazwie prawdziwą kobietą, ogólnie to beka z OPa że się przymila jak frajer a i tak dostał bloka ahahhaha
  • Odpowiedz
dla mnie to kojarzy się z wąsatym Januszem, który mówi "mmm... cycunie" i "prawdziwa kobietka"


@retarded_pixel: to, + jeszcze podejście OPa pt "dałem ci łaskawie komplement, więc uśmiechnij się i podziękuj grzecznie, bo zostałaś właśnie w y r ó ż n i o n a" XD nic dziwnego, że laska się wypisała z tej rozmowy. Jak widać można być młodym (zapewne) człowiekiem, a mieć już mentalność janusza.
  • Odpowiedz
@Bunch mordo dobrze było nie przejmuj się i tymi komentarzami co nigdy nie ruchali. Laska ewidentnie ma coś z głową bo normalny człowiek nie obraża się o takie rzeczy pozdro
  • Odpowiedz
@Bunch: laska typu "#!$%@?ą mnie takie określenia, prawdziwy chłop by tak nigdy nie powiedział", znałem wariatki które się w podobny sposób odpalały, ale od chłopa ofc wymagania delikatnie mówiąc patriarchalne. Jeśli na taką trafiasz od razu ucinasz znajomość, inaczej skończysz marnie, no chyba ze masz zadatki na bycie cuckiem bez duszy, wtedy możesz się płaszczyć do woli.
  • Odpowiedz
@Bunch: typowy zjeb. Podlizywanie się kobiecie choć ona sama potrafiła powiedzieć prawdę a potem ściana tekstu jak nie dostał punktów za ' bycie miłym'. Ha tfu
  • Odpowiedz
@Bunch: ma siępoczućwyróżniona, ze zechciałeś jej da słaby komplement xDDD Tak jakbyś ty decydował czy może się czuć prawdziwą kobietą. Ale takie koncepty są zbyt skomplikowane, więc typowo zamiast pomyśleć czy nie ma racji to zesrasz się, że te feministki to teraz wszystkiego się czepiają
  • Odpowiedz
Ej, większość kobiet nie lubi tego określenia "prawdziwa kobieta", dla mnie to kojarzy się z wąsatym Januszem, który mówi "mmm... cycunie" i "prawdziwa kobietka"... fuj


@retarded_pixel: prawdziwe kobiety nie maja takich rozterek
  • Odpowiedz