Wpis z mikrobloga

@kopek: prawie 2 lata leczyłem się na depresję, w tym rok farmakoterapią. Teraz wiem, że było mi to mega potrzebne, bo bez depresji i nerwicy nie zmienił bym swojego myślenia. Pomyśl o tym, że jeśli istnieje Bóg, jedność wszechświata, Twoje wyższe Ja, wyższa Inteligencja czy jak tam sobie to nazwiesz, to może właśnie przez ten stan depresji, przez te najgorsze myśli, daje Ci znać, że musisz sięgnąć głębiej i odnaleźć
  • Odpowiedz
@kopek: Zobacz sobie curzgesagta nowy filmik o kaloriach, rzuci trochę światła, oczywiście jeśli nie masz za dużo ruchu. I pamiętaj, motywacja nie przychodzi sama, pochodzi z działania, żeby mieć motywację do ćwiczeń, musisz zacząć ćwiczyć, a jak się zebrać? Nie myśleć o tym nic, tylko zacząć to robić, wystarczy że zmusisz się przez 1 minutę i dalej już powinno iść. Oczywiście nie twierdzę że Cię to uleczy, ale napewno pomoże.
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper Cóż to, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że nie jest to problemem dla wielu ludzi i bądź co bądź społeczeństwa.
@kopek Dopiero od roku się zmagasz z depresją i choć brzmi to okropnie to niektórzy po wielu latach testowania wielu leków oraz terapii czy chociażby zmiana stylu życia mogły pomóc. Ciężkie też może być niekiedy znalezienie przyczyny depresji która może być błaha jak np. niedobory x witaminy lub
  • Odpowiedz