Wpis z mikrobloga

@kopek: Weź sobie witaminy D + K, do tego omega 3, probiotyki, błonnik i jakiś naturalny booster testosteronu. Jak w tydzień dwa nie zauważysz poprawy, to zostaje chyba tylko leczenie psychiatryczne. Długotrwałe picie tylko pogłębia depreskę. Pozdro
  • Odpowiedz
@kopek i jak zwykle pojawiają się w takich wpisach grzybiarze, narkomani i alkoholicy.

Święta Trójca doradców xD

A ja się pytam, kiedy eutanazja będzie legalna?
Kiedy miłośnicy życia pozwolą decydować ludziom o swoim życiu?
  • Odpowiedz
@kopek Czasami nie wyśpię się i nie chce mi się wstać do pracy, czasami nie chce mi się nic tylko poleżeć i pooglądać TV, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że może być tak, że nic mi nie sprawi przyjemności - szklanki Coca Coli z lodóweczki, czy spacer po górach.
  • Odpowiedz
@kopek znam wielu gości, kilku bezpośrednio, kilku z opowiadań, którzy myśleli że mają depresję, a okazało się że winną była #!$%@? gospodarka hormonalna, tragicznie niski testosteron. Jeden kilka lat tak się męczył, okazało się że przysadka z jakiegoś powodu przestała mu teścia produkować. Krótka farmakoterapia i gościu wrócił do życia na pełnej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RadzieckiSnajper skoro wszyscy porzucają znajomych, społeczność na rzecz komputera i siedzą przy nim 24h/dobę zamiast "szukać jagód", to ja się nie dziwię, że zjawisko depresji narasta
  • Odpowiedz