Wpis z mikrobloga

Wspolzalezne relacje junkie here. Czuje ze powinienem dla wlasnego szczescia odstawic to gowno, bo trace mocno siebie przez przekladanie "specjalnej" relacji ponad osobiste szczecie oraz chec przebywania 24/7 przy osobie, ale nie wyobrazam sobie zbytnio bycia w normalnym zwiazku. Niby sa fajne bo zachecaja do otwarcia skrzydel, ale brakowalby mi w nich emocji, zaspokojonego uczucia bycia pozadanym no i czulbym ze nie moglbym okazywac kochu tak mocno jak to czuje + jest rollercoaster emocji czesto.
Z drugiej strony po jakims czasie relacja sie konczy, no i okazuje sie ze sie zostalo z pustymi rekami. Ale jakie ma to niby dla cpuna znaczenie, skoro znajde sobie zaraz kolejny fix i znowu bede zyl z glowa w chmurach, bo dostane atencje od kolejnego mezczyzny.
Niezadawala mnie najbardziej to, ze przez takie zaniedbywanie samego siebie nie jestem taka osoba jaka chcialbym byc a przez to staje sie mniej atrakcyjny w oczach osob, na afekcji ktorych mi akurat zalezy.
#zalesie #zwiazki #slaa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@heniek_8: duzo mi napisanie tego wpisu dalo do myslenia. Mysle sobie, ze moze nie powinienem sie tak przejmowac - jezeli jest jest to styl zycia najbliszy moim uczuciom i potrzebom, to powinienem sie cieszyc, ze wiem co sprawia mi w zyciu frajde i do tego dazyc :3. A to, ze cierpia na tym inne aspekty zycia - no coz, szkoda, ale najwidoczniej wewnetrznie mam jakis powod zeby zgodzic sie na
  • Odpowiedz