Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy mam się tym gównem przejmować czy olać xD Na sekundę wszedłem do maka i jakiś gównojad podleciał mi wlepić kwita, bo darmowego biletu nie pobrałem. Paragonu nie wziąłem, ale dostałem pieczątkę i podpis menadżerki na odwrocie i nie wiem czy pisać reklamację czy nie. W reklamacji muszę niby napisać dane osobowe użytkownika pojazdu, więc nie wiem czy to nie trap, bo tak mają tylko rejestrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #samochody #motoryzacja #zalesie
WillyJamess - Powiedzcie mi czy mam się tym gównem przejmować czy olać xD Na sekundę ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@WillyJamess nie, nic nie rób, nic nie pisz i wypierd*l to do śmieci.
Strasza ze maja dostep do CEPIKu no ale co w sadzie maja zrobic? XD
Emil od radarów ich rozegral i pokazał ile to jest warte.
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Coś mi się wydaje, że na podstawie tylko nr rejestracyjnego nie da się ustalić osoby, która zaparkowała gdzieś auto. Prywatna firma może złożyć wniosek do cepiku o wydanie danych, ale muszą mieć powód. Nie ma w polskim prawie czegoś takiego jak domyślne zawarcie umowy najmu bez formy pisemnej, ale sam musisz podjąć decyzję. Ja bym wywalił to wezwanie i czekał na wezwanie z sądu. Nikt inny nie ma prawa
  • Odpowiedz
W reklamacji muszę niby napisać dane osobowe użytkownika pojazdu, więc nie wiem czy to nie trap, bo tak mają tylko rejestrację


@WillyJamess: trap, u mnie było podobnie, ale za późno się zorientowałem. W odpowiedzi dostaniesz info, że masz spadać na drzewo i blankiet z twoimi danymi...
  • Odpowiedz
@WillyJamess gdzie to miałeś? Jak za wycieraczką to w przypadku jakby coś do ciebie przyszło to odpisz im takim samym wezwaniem tylko napisz że zgodnie z regulaminem twojego pojazdu (dostępnym na dachu pojazdu) wkładanie czegokolwiek za wycieraczkę jest płatne 1000 pln, sam fakt włożenia czegokolwiek skutkuje zawarciem umowy.
  • Odpowiedz