Wpis z mikrobloga

8 kwietnia podpisał dobrowolny kontrakt z ruską armią

15 kwietnia został gruzem


@yosemitesam: czyli mają cholerne braki na froncie. No i góra się nie uczy racjonalnego postępowania, co jest pozytywne :-)

O ile to oczywiście prawda, a nie wytwór propagandy.
  • Odpowiedz
@gorzki99 No nie wiem. Mnie jakoś nie cieszy śmierć 18-latka. To jest tak głupi wiek, że wystarczy wypowiedziane słowo przez jakiegoś ulubionego idola/celebrytę/ piłkarza i młody człowiek jest w stanie zrobić największą głupotę w życiu, której za 5 czy 7 lat już by nigdy nie powtórzył.

Co innego jakby miał 28 albo 38 lat i dobrowolnie poszedł na front. Wtedy śmiałbym się, że to jest imbecyl. Natomiast w przypadku tak młodej
  • Odpowiedz
@Lambo994: Na pierwszy rzut oka masz racje w tym komentarzu. Ale zastanowmy sie dalej.
18 lat to pewna granica. Czy ustalona w dobrym miejscu to inna sprawa. No bo gdzies musiala zostac ustalona.

Wiec jak konczysz te 18 lat to masz wiecej praw i przywilejow ale i wiecej obowiazkow. Jednym z nich jest to ze musisz za siebie i swoje czyny odpowiadac. Wiecej mozesz ale tez musisz wiecej. Nie ma nic za darmo.

W polsce kiedys 18 latki do ZSW szly (ja sam szedlem dosc pozno bo kombinowalem :P) I zazwyczaj bylo to wbrew woli. Tutaj koles byl ochotnikiem. Na ochotnika stwierdzil ze jedzie pladrowac obcy kraj. Dlaczego to zrobil to sprawa wtorna. Czy sie ksiazek naczytal, czy propagandy naogladal, czy cokolwiek innego. Sam
  • Odpowiedz
@yosemitesam: Śmianie się z jakiejkolwiek śmierci jest zbydlęceniem. Przecież to dzieciak. Nie wiele rozumiał z życia, a pech jego polegał na tym, że urodził się w tym #!$%@? kraju i mu propagandą wyprali mózg. Możliwe, że niczym byś się nie różnił od niego, gdyby los sprawił, że to ty urodziłeś się w tym nieludzkim kraju.
Niewiele się różnisz od kacapów, skoro bawi cię śmierć młodego człowieka. Tak naprawdę jesteś taki
  • Odpowiedz
8 kwietnia podpisał dobrowolny kontrakt z ruską armią

15 kwietnia został gruzem


@yosemitesam: Niesamowite tepo szkolenia, cale 6 dni (zakladam ze zginal pierwszego dnia), nikt nie dorowna rosyjskiemu systemowi.

Śmianie się z jakiejkolwiek śmierci jest zbydlęceniem. Przecież to dzieciak.

@g0blacK: Ktory zapisal sie dobrowolnie do wojska, do wojska ktore gwalci i morduje dzieci, do wojska agresora. Tu nawet dziecko bedzie rozumiec co jest biale a co czarne. Mam
  • Odpowiedz
miał do wyboru odsiadkę albo armię wybrał najgorzej jak mógł


@bombastick: To wychodzi na to, ze to byl morderca, wielokrotny recydwista, pedofill albo ktos w tym stylu. Bo nawet w rosyjskiej armi jet podzial na dwa sztormy czy jak to sie tam nazywa. Ten co ma zginac i ten co ma szanse przezyc. Jak ktos ginie pierwszego dnia to jest w tym pierwszym.
  • Odpowiedz