Wpis z mikrobloga

Dziś ostatni dzień #urlop i od poniedziałku #pracbaza z czterdziestoletnimi starymi pannami, które potrafią tylko plotkować i oceniać innych krytycznie. Czy ja też taka będę za sześć lat? Wysyłam CV po Krakowie bo chcę uciec z tego miasta gdzie nic się nie dzieje. Trzymajcie kciuki, muszę być twarda i wytrzymać bo mogę liczyć wyłącznie na siebie. Mama by tego chciała, ona zawsze miała silny charakter, zazdroszczę jej tego.
W ramach hobby pokochałam kwiaty a one pięknie mi rosną w mieszkaniu , poszłam w końcu do fryzjera i pomalowałam paznokcie. Małymi krokami chcę się pozbyć depresyjnych stanów.
Kot czuję się lepiej, szkoda że tak ciężko jest coś wynająć kiedy ma się zwierzę...
Mój cel - zadbać o siebie, znaleźć pracę w której będę lubiana i szanowana oraz zacznę dobrze zarabiać. Zacząć randkować, znaleźć prawdziwych przyjaciół a nie płytkich znajomości..
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój cel - zadbać o siebie, znaleźć pracę w której będę lubiana i szanowana oraz zacznę dobrze zarabiać. Zacząć randkować, znaleźć prawdziwych przyjaciół a nie płytkich znajomości..


@ewa-m: +++++
  • Odpowiedz
@ewa-m: hahaha. Sama się zacznij leczyć ze swoich majaków. Płakać do moderacji tylko tyle potrafisz. Wrażliwa i dobra.... Wyzywa od przegrywów. Miłego zostania starą panną! Ciekawe czemu cię nikt nie chce.... Kot i Xanax kupiony? Border zdiagnozowany?
  • Odpowiedz