Wpis z mikrobloga

większość wykopków to zakompleksione piwniczaki to ten wątek wszystkie wątpliwości skutecznie rozwiewa XD


@alonek: tak, jak się nie zna statystyki to tak się właśnie dzieje.

Siedzą chłopaki z tłustymi sutami i witkami jak dzieci przed kompem, sylwetka chudo tłusty lub po prostu tłusty i udają specjalistów XD Niech każdy sobie wygląda jak chce, ale na pewno żaden z Was nie wygląda lepiej i nie notuje takich parametrów treningowych jak Robert,

Akurat wykopków jest tyle że prawdopodobnie któryś notuje jakiś
  • Odpowiedz
@Tja88: chyba był z nią już za czasów studenckich jak nie był jeszcze piłkarzem światowej sławy z topki. Może wcześniej nie był zbyt dobry dla lasek 10/10, ale teraz to by każda na niego poleciała, z tym że wszystkie te relacje by były dla hajsu, dlatego pewnie z nią jest dalej, bo w sumie mają jakiś tam stabilny związek, który powstał nie z powodu hajsu.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: otóż nie, ten artykuł umocnił mnie w tym przekonaniu. To chyba logiczne, że jest to ironizowanie z mojej strony, ale twoje zesranie się tylko potwierdza tezę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wrzucanie tekstu po angielsku (próbując udowodnić jakąkolwiek wyższość intelektualną - tak mają jednostki, które na siłę muszą to robić) nie stosując jednocześnie cytatu czy kropki po "np" a także zaniedbując znaki interpunkcyjne w pozostałej części
  • Odpowiedz
. To chyba logiczne, że jest to ironizowanie z mojej strony

Nie, chyba nie. Bardziej logiczna jest twoja niewiedza.

, ale twoje zesranie się tylko potwierdza tezę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@alonek: kafka trap. Nic nie może jej zaprzeczyć. Próby zaprzeczenia tylko ją wzmacniają. Jest prawie
  • Odpowiedz
teraz to by każda na niego poleciała, z tym że wszystkie te relacje by były dla hajsu


@Aureilon: Ale ty myślisz, że Anka go kocha? Mnie by było szkoda najlepszych lat życia, bo roboty będzie mieć coraz mniej, a hajs się zgadza, to mógłby pływać jachtami i urządzać na nich dzikie orgie z 20-latkami. Ale jak gość jest cuckiem, to niech cierpi.
Tja88 - >teraz to by każda na niego poleciała, z tym że wszystkie te relacje by były ...

źródło: 4e49c0c57283ba4dfdce8dc88c61bd870d5545bf61f6e8166ef998be6c90f3ba

Pobierz
  • Odpowiedz