Wpis z mikrobloga

@Biskupator: dobrze to ona wyglądała, jakiś czas temu mordo, teraz wygląda jak podstarzała Karyna z siłowni, która myśli że jak zrobi kaloryfer to się chłopaki będą oglądać kek ( no geje może tak)
  • Odpowiedz
@Atari_65XE porównując do przeciętnej laski w jej wieku to dobrze wyglada. „Muscle mommy” lubią tylko geje? No coś mi się nie wydaje mordo. :p
Ja też mocno krytykuję Ankę za to co odwala mężowi z baciatą, Hiszpanami i na instagramie, ale teraz to jest już takie szukanie czegoś na siłę, byle coś skrytykować. Nieszczere to i śmieszne.
  • Odpowiedz
@Biskupator: wyjdź na dwór i sprawdź jaki koks chodzi z napakowanymi laskami, w około nich kręcą się tylko geje co się nie chcą przyznać i lubią baby co od tyłu wyglądają jak młody facet, no i trenerzy personalni ale dla nich takie karyny to portfel i nic więcej, tak samo jak dla tych od batchaty Ania to tyko portfel mordo
  • Odpowiedz
Ale ty myślisz, że Anka go kocha? Mnie by było szkoda najlepszych lat życia, bo roboty będzie mieć coraz mniej, a hajs się zgadza, to mógłby pływać jachtami i urządzać na nich dzikie orgie z 20-latkami. Ale jak gość jest cuckiem, to niech cierpi.


@Tja88: nie wiem, ale myślę, że kiedyś to mogła być miłość z prawdziwego zdarzenia a teraz Lewy to ciągnie ze względu na dzieci i z przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@YoloBolo: w sumie śmieszne, że wszyscy skupili się na stopie (która jest kwestią perspektywy), a nikt nie zwrócił uwagi na całość xD przecież tam nie ma ani grama jakiejś czułości, jaką jest zwykle między parami. Jedyny punkt styczny, to kawałek przedramienia. Nie dotknie go dłonią, biodrem, czy nogą. Po prostu stoi tak, by go nie dotykać xD
  • Odpowiedz