Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, bo nigdy nie miałem apple watcha a chciałbym w końcu kupić swojego pierwszego.
Zależy mi na tym, żeby po prostu bateria dobrze trzymała (xD) i to chyba tyle w sumie
Generalnie zawsze u mnie w życiu było duża aktywność fizyczna
Rower, spacery, piłka nożna no i teraz właśnie mam zamiar zacząć przygodę z bieganiem od sierpnia tylko niestety nie mam urządzenia, które mierzyłoby mi puls i po prostu dystans itd itd
Pierwsze myśl, to AW SE2 generacji jednak mam wrażenie, że dużo osób go odradza i że to jednak niewypał chociaż cena za niego bardzo by mi odpowiadała.
Kolejną propozycją jest dla mnie AW 9 w wersji Cellular 45mm z tym, że znowu się pojawiły głosy, żeby zaczekać ja AW 10, który rzekomo ma wyjść we wrześniu i że teraz kupować watcha to totalny bezsens.
Gdybym miał wziąć tego AW 9 to na 2-3 raty 0%, wersję SE 2 gen kupiłbym już bez rozkładania na raty.
Jestem w kropce, bo nie wiem już teraz co mam wybrać, jedni mówią, że brać SE i będzie idealny a drudzy, że czekać na wrzesień i nowego AW 10.
Nie chciałbym też kupować czegoś innego, bo już jestem w tym ekosystemie apple i mam kilka urządzeń i ten watch fajnie by tera pasował z tym wszystkim.
Nie zmieniam telefonu co roku na nowy to tak tylko dodam a w obecnej chwili jeśli chodzi o telefon to mam IP 12 pro od 3 lat, ale chyba będę go wymieniał bo kondycja już grubo poniżej 80% i jest to bardzo odczuwalne.
Ktoś mógłby doradzić co powinienem zrobić w takiej sytuacji?

#apple #pytanie #kiciochpyta #smartwatch #elektronika #iphone #applewatch #rozowepaski #niebieskiepaski #sport
  • 3
  • Odpowiedz
@xydeN-: Na początku roku kupiłem sobie AW9 i różowej SE2. Po kilku miesiącach użytkowania stwierdziłem, że zamiast dziewiątki dziś wziąłbym SE2 w wersji esim. W zupełności by mi wystarczył, a uratowałby mnie kilka razy gdy zapomniałem telefonu. A co do baterii to nie oczekuj dobrej od Apple Watcha. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@xydeN-: weź sobie AWU, jeśli kasa gra mocno rolę to 1gen, w dobrej kasie można znaleźć a różnice vs 2gen są minimalne. Cenę porównuj do AW z Cellular, bo AWU ma już sieć. Będziesz miał baterię x2 w porównaniu do zwykłego i kilka innych udogodnień.
Realnie bateria trzyma równo 2,5 dnia (od dwóch lat bez zmian) z około 2h treningiem z gps dziennie, jeśli chodzi o nagrywanie aktywności to około
  • Odpowiedz