Wpis z mikrobloga

  • 232
boli? Ma bolec


@prostychuop: no boli mnie glowa ze wy sie na to lapiecie, wiadomo ze zrobila to specjalnie poki jest zainteresowanie mediow i jak widac wam wystarczy xd
  • Odpowiedz
@Harven: potężny Donald Tusk w unii europejskiej zielony ład to przyszłość prąd nie zdrożeje KPO jest dla Polaków podatki będą niskie Polska jest zwolniona z relokacji uchodźców że wy się na to dajecie nabrać wam to wystarczy jak się wam pluje w twarz to mówicie że deszcz pada
  • Odpowiedz
@Harven nie ogarnia mikrofonu. Gada w bok i nic nie słychać. A jak spojrzy na kartkę, to się drze.

Jak chciała się zwracać do niej, to mogła stanąć trochę z boku, żeby głos był zbierany przez mikrofon.

Jak obejrzy to sobie, to mam nadzieję, że ogarnie.
  • Odpowiedz
@Harven gadałaby wolniej co by tłumacz zdążył wziąć oddech i wszystko dokładnie przetłumaczyć. Nie wiem czemu ale zawsze zwracam na to uwagę i współczuję translatorom że muszą ogarniać taki potok słów.
  • Odpowiedz
@Harven: #!$%@?, że jej nie wstyd xD. Ja rozumiem gadać takie śmieci kucom, ale przecież ona wie, że wszyscy europosłowie wiedzą, że ona #!$%@? farmazony. Ciary żenady przebiegły po plecach xD
  • Odpowiedz
Wg mnie bardzo wyraziście i jasno pokazane stanowisko, poruszone różne kluczowe tematy. Wystąpienie pełne emocji i ekspresji wymagające dużo odwagi.

Wniosek nasuwa się sam

  • Odpowiedz