Wpis z mikrobloga

@Kam_sekwaw Łódź nie polecam byłam tam ostatnio jeden dzień i o godzinie 10 widziałam więcej meneli niż w wawie przez pół roku (w tym jedna menelska bojkę). Olsztyn jest nudny i brzydki zimą, brzydszy niż inne miasta. O reszcie się nie wypowiem.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: w Łodzi masz gorszą ofertę gastronomiczną, kulturalną, transport publiczny leży i kwiczy, zarządzanie miastem (sprzątanie, utrzymanie zieleni) również. Ubywa mieszkańców, rządząca już 4 kadencję prezydent nie ma żadnego pomysłu, wizji czy strategii na to miasto. Symulator rosji.
  • Odpowiedz
Łódź nie polecam byłam tam ostatnio jeden dzień i o godzinie 10 widziałam więcej meneli niż w wawie przez pół roku (w tym jedna menelska bojkę


@Ahhahansjahs: nie no #!$%@? dużo można zarzucić Łodzi ale nie uwierzę, że o 10 widziałaś więcej meneli niż na patelni albo hamakach przed pałacem kultury XD
  • Odpowiedz
@rimyi mieszkam na prestiżowym osiedlu warszawskim więc nie bywam na patelni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale niestety w Łodzi menel był na każdej ławce. No a bójki meneli nigdy w wwa nie widziałam a w Łodzi tak, to o czymś świadczy
  • Odpowiedz
  • 3
@bartd: 9 lat, drozyzna, korki, chamstwo drogowe, wszędzie daleko mimo wszystko. I zdałem sobie sprawę, że w sumie nie korzystam z rzeczy, którycy nie byłoby w innych mniejszych miastach.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: Łódź:
-Tragiczne drogi (donbas 5 minut po bombardowaniu vibe)
-Tragiczne utrzymanie zieleni (parki są zaniedbane total, w lecie nawet nie masz gdzie kocyka położyć bo trawa na 40cm)
-Komunikacja miejska która jest xDDDDDD^2 i dodatkowo jest droższa niż w waw
-Wielke korki bo autem nawet w korku jest szybciej niż mpk.
-Dużo takich pato miejsc ale one tylko wygladaja patologicznie. Przez XX lat nikt mnie
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw Kato mogę polecić. Prawie, że „miasto 15 minutowe” . Przeniosłem się tu z Krakowa i nie żałuję.
Ogólnie Śląsk jest dobry do życia, dobrze skomunikowany i łatwo wyskoczyć w ładne miejsca na weekend
  • Odpowiedz