Wpis z mikrobloga

to, że murzyni inaczej pachą to żadna nowość. Sami murzyni to wiedzą. Gdzieś czytałem wywiad z jakimś murzynem, że jego zastępcza matka kazała mu się myć bo myślała, że się nie myje a to był po prostu jego zapach.

Nie wiedzieli, że naszą skórę trzeba smarować kremem, bo została stworzona do innego klimatu, a w chłodzie szarzeje i robi się ziemista. Nie wiedzieli, że nasze ciała pachną inaczej niż ciała ludzi białych.
@Korwinoid:

Tak gwoli ścisłości jest różnica między:

Dowody na to, że z faktu bycia czarnym wynika to, że się wydziela zapach, który dla białych jest odstręczający?


A

udowodnic teze ze kazdy #!$%@? inaczej


Badanie, które przedstawiłeś mówi o tym, że każdy wydziela inny zapach, szczególnie w zależności od płci i wieku. Ale nie jest to tożsame z tym, że czarni wydzielają zapach drażniący ludzi białych. To manipulacja
@fredo: "byłem (względnie) młody zdołałem eksperymentalnie przemódz się do Murzynki – ale zapach białej kobiety białego mężczyznę podnieca, a zapach czarnej nie. I odwrotnie." Korwin spał z murzynką? Przed ślubem?
@fredo: To znaczy co? Twierdzisz, że ludzie nie pachną? Czy że czarni pachną tak samo jak biali? Bo nie wiem o co ci chodzi i gdzie tu widzisz rasizm? A że czarni śmierdzą to słyszałem nie raz i od różnych osób. Sam "niestety" nie miałem okazji sprawdzić.
@fredo:

A widziałeś ty kiedyś jakiegoś murzyna, lub miałeś z takowym kontakt? To, że mają inny zapach niż ludzie biali, to nie jest żadna nowość, ani tajemnica.
@Jah00:

Jest to całkowicie logiczne i naturalne, że jak ktoś pachnie inaczej niż wszyscy i jak zapach jest obcy to jest tym samym odpychający.


Nie, to się nazywa robienie #!$%@? z logiki. Jeżeli jest teza o tym, że zapach czarnego człowieka jest dla białego człowieka odpychający i na poparcie tego jest przedstawiany raport, z którego wynika, że ludzie wydzielają inne zapachy, przy czym najprzyjemniejszy jest ten od starego człowieka, a najmniej
@fredo: My śmierdzimy czarnym, czarni śmierdzą nam, razem śmierdzimy Chińczykom, którzy dla nas też śmierdzą. Wielkie mi halo.

biali śmierdzą Chińczykom