Wpis z mikrobloga

Jaki jest wasz docelowy plan jeśli chodzi o ilość mieszkań tak do 45 roku życia? O ile planujecie więcej niż jedno.

Bo może inna lokata kapitału bardziej zadowala.

#nieruchomosci #inwestowanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cr_7 jedno w którym mieszkam, drugie w innym wojewódzkim (zabezpieczenie kapitału + możliwość w miarę płynnej zmiany miasta do życia). Więcej nie trzeba, jest wiele lepszych sposobów na zarobek.
  • Odpowiedz
@cr_7:

Mam 33 lata i dwa mieszkania - w jednym mieszkam drugie wynajmuje. Wiecej mieszkan nie planuje kupowac ale szukam domu ( do miliona, kolo Warszawy ) zeby sie tam przeprowadzic a te dwa co mam wynajac.
  • Odpowiedz
@cr_7: ja wolę ziemię kupować. Rozsiewam info w okolicznych gminach, że jakby coś było to niech się ktoś odzywa i czasem się trafia coś w dobrej cenie od jakich emerytów. Rolną kupuję, później dzierżawie. cena rośnie bardzo stabilnie. Na części gruntów kuzyn będzie otwierał winnice i zaproponował udziały w zamian za ziemię, fajna perspektywa na emeryturę - pszczelarstwo i winiarstwo. Winorośle z roku na rok coraz lepiej tutaj rosną przez
  • Odpowiedz
@cr_7: #!$%@? mieszkania, chciałem kupić drugie większe ale przy tych cenach obecnie zmieniłem plan i celuję w działkę pod miastem z dostępem do kolei aglomeracyjnej (na dworcu we Wrocoku w 15 minut) a mieszkanie dam bombelkowi, no i działeczka z domkiem letniskowym który obecnie wykańczam w mojej rodzinnej miejscowości i będzie git.
  • Odpowiedz
@cr_7: te średnie 10,11% rocznie, które mi dają papiery wartościowe mi w zupełności wystarczą. Kupiłbym ze dwa domy, jeden w Polsce, żeby było gdzie wracać, a drugi we Włoszech, blisko klienta, który jak nie byłby potrzebny to bym go wynajmował.
  • Odpowiedz