Wpis z mikrobloga

Hejka wszystkim, w poniedziałek zacząłem pracować na 2 etaty ale szybko zrezygnowałem i dzisiaj był mój ostatni dzień dzisiaj ale do rzeczy.

Wcześniej kiedyś czytałem że zjeżdża się mnóstwo osób z Kolumbii do Polski, nigdy nie spotkałem aż do tej pory.

Zatrudniłem się w Inpoście, spotkałem tam wielu Kolumbijczyków, faceci zwykle są niscy no i jakoś przystojniaków nie spotkałem ale to nie mnie oceniać bo nie gustuje w facetach, ale Kolumbijki to złoto, niech ich sprowadzają na potęgę. Ogólnie Kolumbijczycy są bardzo sympatyczni i pozytywni. Ale w Kolumbijkach można serio się zauroczyć. Polecam #przegryw zatrudniajcie się na magazynch największe prawdopodobieństwo że tak spotkacie miłość swojego życia. Od teraz jestem na wielkie TAK na imigrantów z Ameryki Południowej, ogólnie jestem za imigracją do naszego kraju, tylko żeby nie wierzyli w Islam. No i powinno to być 50% kobiet jak i mężczyzn.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uminooq ja kiedys jak pracowałem na magazynie to na produkcje sprowadzili mexykanów do przeszkolenia bo chcueli tam fabryke zrobić. a potem cu zostaliby liderami, kierasami i szkolili innych mexykanów na miejscu. dwoch wygladalo jak z gta san andreas ( )
  • Odpowiedz