Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na internecie (głównie na wykopie) niesamowity ból dupy o przemówienie Pani Ewy (specjalnie z wielkiej), bo według uśmiechniętego motłochu trzeba być potulnym i przytakiwać komunistycznym zapędom zamordystów i partaczy, bo jak masz czelność mieć odmienne zdanie i mówić jak jest, to 'przynosisz wstyd' albo jesteś 'ruskim agentem' czy jakimś innym pokemonem który żyje rent free w głowie neuropków i postkomunistycznych boomerów płaczących na internecie, Pani Ewa użyła takiego języka, bo tylko taki język jest zrozumiały dla tego motłochu.
#bekazlewactwa #polityka #bekazpodludzi #europa #bekazpo #bekaztuska
epicko - Dzisiaj na internecie (głównie na wykopie) niesamowity ból dupy o przemówien...

źródło: Screenshot_5

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 155
@epicko: 15 razy wrzucane #!$%@? dla idiotów. Wyrzucajcie to na swoje partyjne fora dla spermiarzy. Normalni ludzie mają życie seksualne ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@epicko: Pani Ewe widziałbym na godną następczynie Dudy. Za rok kończy akurat 35 lat, więc będzie mogła kandydować na prezydenta
¯\(ツ)/¯ a i mielibyśmy pierwszy raz w historii III RP kobiete na stanowisku głowy państwa i w dodatku młodej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jariii: ale wlasnie dobrze, zeby dotarlo to do szerszej grupy ludzi.
TVN i Republika tak namieszaly, ze ludzie mysla, ze konfa poniza kobiety, gwalci je i w ogole traktuje jako rzeczy. Powinni to puscic np. w telewizji publicznej, zeby dotarlo do krysi z drugiego i pawla z piatego pietra, zeby zobaczyli, ze jest ktos kto moze ich ochronic przed kolejnymi podwyzkami cen energii, termomodernizacja i innymi lewackimi pomyslami, ktore niszcza
  • Odpowiedz
  • 78
@Jariii: ty masz konto na wykopie od 11 lat, 24/7 uprawiasz fajnopolacki spam i masz czelność pisać o życiu seksualnym normalnych ludzi? Przykro mi drogi kolego, ale raczej nie wyglądasz na takiego którego bym zaliczył do tego grona xD to już któryś mój wpis z kolei pod którym doszczętnie się spłakałeś, zazwyczaj usuwałem ten żałosny skowyt ale tym razem zostawię twój komentarz, następnym razem kiedy przewinie mi się ten wpis
  • Odpowiedz
@epicko: Od prawie 19 licząc z moim pierwszym. Jakiej merytoryki? To przecież poziom Ewki, zrobiłem happening. Człowieku HAPPENING! Zaorane! To jest ten wasz poziom.

i masz czelność pisać o życiu seksualnym normalnych ludzi?


Pewnie moje dzieci znają swojego ojca
  • Odpowiedz
@mstasiek: Duże już są i samodzielne.

@drivent: Żaden facet nie może być tego pewny ¯\(ツ)/¯ ale odziedziczyły po mnie wiele ściśle zdeterminowanych genetycznie cech więc mogą być też mojego brata przynajmniej wg. genetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Programista500plus: Trzeba było mnie 11 lat temu nie wyprowadzać z równobieżni. Teraz nie płacz.
  • Odpowiedz
@SuicideLeopard: Ale Tusk jednak coś robi, czy robi to udolnie czy nie to już nie mi nie to oceniać. Paru poszło siedzieć, polecą immunitety itd. a co ona zrobiła? Jakiś przykład nawet w stylu starała się ale nie wyszło. Chęci też dobre.
  • Odpowiedz
@epicko: Tak w sumie patrzę. Jednak nie jesteś tak głupi ładnie wykorzystujesz algorytm wykopu do realizacji swoich celów. Te plusy dla mnie, aż mnie wzruszyły. Do 25 roku życia i tak zmądrzejesz, ale podziwiam młody
  • Odpowiedz
Pani Ewa użyła takiego języka, bo tylko taki język jest zrozumiały dla tego motłochu.


@epicko: jak widać - trafił na podatny grunt XD Że ludzie nie dostrzegacie auto ironii to normalnie skisnąć idzie XD
  • Odpowiedz
Wyrzucajcie to na swoje partyjne fora dla spermiarzy. Normalni ludzie mają życie seksualne ¯\(ツ)/¯


@Jariii: xD, największe fantazje o życiu seksualnym innych ludzi ma fajnopolak wykopek. xDDD, nie ośmieszaj się i usuń konto.
  • Odpowiedz