Wpis z mikrobloga

Chłop by chciał dynamiczna babe z charakterem, a wokół same NPC. Nie mam problemu się umówić, ostatnio wyskoczyłem na spacer z jedna laska, popisałem, piszemy dalej, mamy iść na piwo i to wszystko takie nijakie. Ona jest zainteresowana, ja szukam innego typu.

Dziewczyna powinna być żywiołową, wychodzić z inicjatywą, mieć pomysły, być towarzyską, z zapałem, ciętym.zartem. I z taką koleżanka z dawnych lat się umawiałem i wszystko dobrze szło, ale się rypło. W sumie ciągle od tej pory o.niej myślę. Niecałe pół roku temu skończył mi się 6 letni zwiazek, a ja myślę tylko.o tej koleżance, bo.miala wszystkie cechy charakteru, których poszukuje i brakowało.mi u ex

No i drugi mój bzik, że laska musi być blondynką xD A ta nie jest. Tamta była xD Mam straszną słabość do kobiet z blond włosami, naturalnie jasną karnacją i jasnymi oczami. Jeszcze jak piegowata, to w ogóle cud

Będę szukać takiego ideału, aż się zestarzeje i mi fiut opadnie.

#randki #randkujzwykopem #redpill #bluepill #seks #p0lka #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Reanef: No dokładnie. Chociaż ja to łatwo nawiązuje kontakty, umiem czytać ludzi, trochę nimi manipulować, dobrze podkręcam bajere, jestem podobno atrakcyjny xD (tak slyszzlem od 2 dup.po rozstaniu). Całe życie pracuje z ludźmi i lajtowo ich ogarniam

Problem nie polega na tym, by zdobyć, ale żeby w ogóle taka poznać, znaleźć, mieć okazję do rozmowy chociaz
  • Odpowiedz
  • 1
@Karton_bez_szkla: Ta co z nią piaze to nawet fit i ładna, ale z kolei brunetka z ciemna karnacja i dodatkowo typowo pasywna jeśli chodzi o jakieś inicjatywy, woli być zdominowana, ja szukam raczej takiej, co będzie umiała sobie poradzić czy spędzić czas beze mnie czasami
Moja była nie umiala w ogóle się sobą zająć i spędzać czasu osobno, jeśli ja jej nie nakierowslem, że idę z chłopakami na piwo, to
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Chłopie, dorośnij. Trzydziecha prawie na karku, a Ty se tworzysz jakieś filmy w głowie niczym Julka z tiktoka, że musi być blondynka. No trudno to traktować poważnie.

Co do reszty, to pisałem dawno temu z jedną laską (była bardzo młoda btw) i była tak czarująca, inteligentna i zabawna, że do dzisiaj jej nie mogę z głowy wyrzucić, więc trochę wiem o co chodzi. Jak raz trafisz na taką perełkę
  • Odpowiedz
  • 1
@schweizer: Stary, to o blondynce to z przymrużeniem oka bierz. Jak palnie zauroczenie w łeb to na włosy nie będę patrzeć. Napisałem Żże w teorii to mój ideal.

Ale musi być chemia. A ta chemia takndziala, że łatwiej fizycznie mi o ten pociąg do blondynek. No i moja ex była ciemna z ciemnymi włosami i mam uraz.

Poza tym, najważniejszy jest charakter, jako taka morda, reszta to detale lub rzeczy
  • Odpowiedz
@Kopyto96 zawsze warto zaryzykować i szukać czegoś co cie uszczesliwi. tylko żebyś sie nie obudził z łapą w nocniku w jezuskowym wieku i z opcji na stole bedziesz mial samotną matkę albo grubasa
  • Odpowiedz
@Karton_bez_szkla: dokładnie. 90% znajomych to związki z braku laku, gdzieś się trafili, a to na portalu a to przez znajomych i w sumie on jej nie leży do końca, ona jemu też… ale jak to tak samemu być? Nie no lepiej być z kimś z dupy.

I 10% par to są takie dobrane osoby, które mają wspólne pasje i przebywając z nimi czujesz że to zdrowa relacja. Co nie zmienia
  • Odpowiedz
@Kopyto96: bez presji, jak nie wyglądasz jak przeciętny polski 30 latek z brzuchem piwnym i łysieniem androgenowym w za dużych t-shirtach ze spongeboobem to ja bym na to lał. U mnie z wiekiem działa to odwrotnie - 18-25 - optymalne branie, 26-28 - #!$%@? w kosmos i to wśród młodych Julek. Więc wywalone jeśli dbasz o siebie i masz całkiem spoko geny
  • Odpowiedz