Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
Dziewczyna 1,5miesiaca temu rozstała się ze mną po 5letnim związku, od pół roku były znaki że coś się pogarsza. Jak zaakceptować fakt że już miesiąc temu słyszałem powiadomienia z tindera na jej telefonie a ostatnio dowiedziałem się że już się z kimś spotkała? Czy to źle i toksycznie z mojej strony że mam jej to za złe, czy ma prawo robić już co chce mimo że ja tak naprawdę dopiero niedawno zacząłem trawić rozstanie i widzi przez co przechodzę, dodam że jeszcze póki co ze sobą mieszkamy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Najszybciej wyrzuć ją z domu, najlepiej już teraz. Nie ma na to lekarstwa, tylko czas. Zapisz się na siłownię albo zacznij realizować jakieś zapomniane pasje. Nie ma innej opcji, musisz się uwolnić od takiego potwora jak najszybciej. Uwierz mi, że pewnie zdradza cię od dłuższego czasu. Pewnie jest już gotowa na inny związek, bo kobiety nie idą do innego, jeśli nie mają pewności, że wszystko jest zgrane. Przykro mi,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Miej jaja, znajdź sobie już dzisiaj pokój, nawet z kimś obcym – to będzie lepsze niż mieszkanie w takim toksycznym związku i ciągłe wypominanie. Skorzystaj z dobrej rady, znajdź już dzisiaj jakiś pokój i wyprowadź się. Poznaj nowych ludzi, a za miesiąc poszukaj sam mieszkania. Wyjdź na imprezę i zobacz, że można być szczęśliwym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Siemanko! Dawno Cię nie było. No ostatnimi czasy trochę mu #!$%@?. Odkąd zaczął wyzywać protestujących rolników od darmozjadów, złodziei i nierobów, co mnie osobiście ubodło, to go unikam, a i zgłaszam jego posty czasami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż większość jego wpisów, to i tak trolling, więc ciężko wyczuć kiedy pisze coś na serio.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @rolnik_wykopowy codziennie tu zaglądam i myślałem, że jak porzucę konto i nie będę osobiście wmieszany w dyskusję to będę się o wiele lepiej czuł, ale jest tylko trochę korzystniej. Jak widzę to lizanie jaj na mikroblogu to mnie na wymioty bierze. Wydaje mi się, że tylu durniów co na Wykopie to nie ma nigdzie indziej. Zbyt rzadko widuję tutaj mądre i zabawne wpisy.

  • Odpowiedz