Wpis z mikrobloga

  • 0
Jak sie nawaliles jak szpadel przez caly weekend to bym poczekal jeszcze i zrobil po tym weekendzie.


@Chittat: Dzięki. Właściciwie to od 2 lat - od swojego wesela sporo mam alko. Ogólnie na tydzień średnio jakieś 6-8 piw (lub mocniejszy alkohol w zastępstwie - wódka, wino) wpadało. A na zimowy i letni urlop to x3...
Wprawdzie żadnych objawów (poza zwiększoną tolerancją) nie zauważyłem. Morfologia spoko. Ale chyba dobrze byłoby zwolnić
  • Odpowiedz
@km00787: Juz bedzie mozna. Jak wyniki beda dobre to ok, a jak podwyzszone to i tak trzeba bedzie zrobic kolejne za jakis czas. USG jamy brzusznej koniecznie i fibroscan jak wyniki beda wskazywac na stluszczenie. Watroba czesto nie daje zadnych objawow, kiedy dzieje sie z nia cos zlego do momentu az jest naprawde zle. Pytanie jak dieta i BMI bo to tez ma wplyw spory na watrobe. Stluszczenia watroby moga
  • Odpowiedz
  • 0
@Chittat: 89 kg przy 190 cm więc chyba ok. Dieta w miarę ok - choć te dwa razy na tydzień jakieś chipsy etc. wlatują. Btw. jeśli w poniedziałek będę te próby robił, to jeszcze dziś na wieczór chipsy zjesć mogę? :P
  • Odpowiedz