Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak koncertowo zmarnować sobie życie i zniechęcić do siebie każdą dziewczynę? Po prostu nie robić nic. Nie podbijać do żadnej choćby stała na głowie i nie wiem jak bardzo tego chciała. Nie mówię tu o graniu niedostępnego tylko do braku jakiejkolwiek inicjatywy z jakąkolwiek dziewczyną. Możecie być Chadem, Chad Lite, High Tier Normie, Normie, Low Tier Normie, Sub5 a i tak nie będzie miało to żadnego znaczenia. Możecie mieć setki, tysiące dziewczyn chętnych i nagrzanych a i tak mistrzowsko wszystko zepsujecie i zmarnujecie wszystkie szanse. Ten kto mi zaraz napisze że o Chada jakaś dziewczyna będzie walczyć do upadłego to chyba nie wie o czym mówi albo naczytał się jakichś bajek. Prędzej czy później to nawet z Chadem dziewczyna da sobie spokój a skorzysta na tym ktoś inny. Ale wykopki zaraz zaczną pisać, że to jakiś skrajny przypadek mentalcela albo Chad nie jest Chadem tylko kimś niżej w skali 1/10, pewnie Sub5. Motywy takiego zachowania i nic nie robienia mogą być różne. Albo strach przed odrzuceniem, jakieś traumy z przeszłości, albo ktoś nie widzi korzyści, dobrze mu samemu i jest do tego przyzwyczajony. Ale nie bo według tego co się tutaj przeczyta to niemożliwe żeby Chad nie miał żadnego kontaktu z żadną dziewczyną. Bajki opowiadacie i tyle.
Pozdro.

#pua #redpill #blackpill #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jako feminista nie mogę budować związku na gruncie tradycyjnych roli w których facet zabiega o księżniczkę a księżniczka stawia przeszkody bo musi być zdobywana. Przecież równość w femistycznym rozumieniu wyklucza takie zachowanie.
  • Odpowiedz