Wpis z mikrobloga

@Krzysztof53647 99% 🤣 i co, żadna kobieta nie ma prawa na nic narzekać bo znajdzie się taki tępak jak ty który przyjdzie i powie że ktoś ma gorzej od niej? A wiesz że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał gorzej od kogoś innego? Bez względu na płeć? Takie jest życie.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647 „oj biedna biurwa karynka” - sam używasz pogardliwych określeń względem tej dziewczyny, podczas gdy ona nikogo tu nie wyzwała a śmiesz zwracać mi uwagę że nazywam cię tepakiem? Masz chorobę dwubiegunową czy to zwykła hipokryzja?
  • Odpowiedz
Pijak uważa własne wyro za najbardziej komfortowe miejsce, pirat drogowy najbardziej lubi zapier.lać, a piwniczak uważa, że łojenie na kompie za najlepszą rzecz, jaka go spotkała w życiu.


@Przypadkowy: Człowieku, porównujesz jakiś pijaków, piratów drogowych do kogoś kto lubi odpoczywać biernie. Idź się już lecz i nie kompromituj
  • Odpowiedz
@nobrain: a bo z gorączką, przegrzaniem i innymi objawami trzeba zapierdzielać, inaczej jest się januszem biznesu? Jeżeli ktoś ma ciulową politykę urlopową i nie zwraca uwagi na zdarzenia losowe, to co złego w tym, że rzuci się L4, zwłaszcza, jeżeli są ku temu powody?
Przez takie myślenie i piętnowanie takich zachowań mamy teraz ludzi zapieprzających po 10h dziennie za minimalną krajową, bo na miejsce osoby, która się zbuntuje zawsze przyjdzie
  • Odpowiedz
w sobotę cały dzień przeleżałam w łóżku z gorączką z przegrzania,


@Zoyav: wow to nie wiem moze poloz sie do wanny z zimną wodą?
  • Odpowiedz
chora na coś czy po prostu gruba?

Zdrowy człowiek tak nie reaguje na upały, nawet 30+


@voov100: wystarczy, że zdrowy człowiek nie może spać przez kilka dni przez te upały i dokładnie tak zacznie reagować jego organizm z powodu braku regeneracji i przewlekłego zmęczenia. Są ludzie, którzy funkcjonują latami śpiąc po 4-5 godzin, a są tacy, którzy po kilku takich nocach do niczego się nie nadają. Wiem, bo sam tak
  • Odpowiedz