Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zoyav: chora na coś czy po prostu gruba?

Zdrowy człowiek tak nie reaguje na upały, nawet 30+


@voov100: jestem w pełni zdrów, jestem normalnej budowy, bmi idealne. tragicznie znosze upały. ()

  • Odpowiedz
  • 0
nie mam nadwagi, 59 kg przy 162 cm


@Zoyav: trochę nie rozumiem tego posta, mam 197cm i 88kg wagi, w tym tygodniu położyłem samodzielnie 25m kanalizacji ze studzienką - robione w pełnym słońcu z przerwami na udary XD a Ty nie masz siły do biura z klimą jechać autem z klimą? XD
  • Odpowiedz
  • 0
wyprzedzenie powinno się równać okresowi wypowiedzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zoyav musisz robic w jakims januszeksie. U mnie i w wielu firmach których pracowałem dało radę dogadać tygodniowy urlop jakbyś naprawdę potrzebowała. Z kimś się dogadać że przejmie twoje najpilniejsze tematy zawsze można.
  • Odpowiedz
@Zoyav Znam takie jak Ty, "jak nie urok to sraczka", często narzekasz? Powiem do Ciebie jak do Opa. Weź się w garść, przestań narzekać, kup do mieszkania, domu klimatyzację (tak w Polsce można założyć klime do mieszkania xD) i po kłopocie, w robocie piszesz że masz klimę. Problemy znikają, ale coś czuję że Ty z tych wiecznie narzekających i wymyślisz sobie coś do narzekania tydzień po upałach.
  • Odpowiedz
  • 0
@voot: oho, przyszedł "pan" typu "ale jak ty możesz nie czuć się dobrze jak ja świetnie się czuję"..
I jeszcze klasyka BO GRUBY MUSISZ BYĆ KUHWA!

Oczywiście przechwałka bo może z laptopem jechać na urlop i w ogóle on tylko pracuje kilka h dziennie.

Odwaliłeś typowe
  • Odpowiedz