Wpis z mikrobloga

jak wyobrażaliście sobie swoje dorosłe życie za dzieciaka?
ja widziałem siebie jako zwykłego szarego pracownika biurowego który ma spokojne życie, domek z ogrodem, kochającą żonę i dzieci, nigdy nie chciałem być jakimś bogaczem czy wpływową osobą, święty spokój i takie wtopienie się w społeczeństwo razem z milionem innych szeregowych korposzczurów to było wszystko czego pragnąłem
porównując tą wizje z rzeczywistością aż nie chce mi się wierzyć co się ze mną stało, czasem mam wręcz wrażenie że to wszystko to tylko jakiś koszmar i zaraz się obudzę ale otwieram oczy codziennie rano a koszmar wciąż trwa.....
#przegryw #przemyslenia #zycie #doroslosc #dziecinstwo #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
@czleksztatny coś się nie udało?

Ja chciałem być bogatym, mieć rodzinę i robić coraz więcej. I robię. Jestem coraz bogatszy... Było kilka fuksów w życiu, naprawdę dużych - jak na przykład dostanie się na studia techniczne mimo słabej matury. Większość jednak to była ciężka praca.
  • Odpowiedz
@Alzena: tak, zespół stresu pourazowego, fobia społeczna i zaburzenia lękowe
w dodatku 5 letni neet od czasu skończenia szkoły czyli w praktyce 5 lat całkowitej izolacji od świata zewnętrznego
  • Odpowiedz
@Alzena: biorę leki od psychiatry z którym widuję się co jakieś pół roku, bez nich to nawet nie wiem czy bym w ogóle teraz tutaj z wami siedział, pozwalają mi jako tako funkcjonować na codzień
poza tym staram się pracować nad sobą i konfrontować swoje lęki co jest ciężkim i bolesnym procesem ale niestety to jest najlepsze wyjście
  • Odpowiedz