Wpis z mikrobloga

#ukraina

Tutaj macie kolejne polecajki:
Płk Lewandowski u Kurczaka. No Lewandowski top, zawsze w punkt, od początku wojny nie zawiódł mnie ani razu przez swoje głupie lub chybione analizy:

Ostatnio ten głupi osintowiec twitterowy Tomasz jakiś tam pisał swoje bzdury o Torecku i Nowym Jorku (XD) potem Kurczak to również powielał...
Ogólna ocenka, analiza tego co na froncie + komentarz do zamachu na Trumpa. Do posłuchania w tle oczywiście ;)

PS: Nawet jakiś dureń się ze mną wykłócał, że noo Rosjanie tam w Nowym Jorku i Torecku znowu jakimiś tunelami weszli i dlatego... już nie chce mi się tego matoła szukać xD
Thorrand - #ukraina 

Tutaj macie kolejne polecajki: 
Płk Lewandowski u Kurczaka. No ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
A tutaj u Zychowicza snajper, który... mówi nieco precyzyjniej o sprawach technicznych... trochę jeszcze inna perspektywa (o zamachu na Trumpa) polecanko! ;)
Thorrand - A tutaj u Zychowicza snajper, który... mówi nieco precyzyjniej o sprawach ...
  • Odpowiedz
Płk Lewandowski u Kurczaka. No Lewandowski top, zawsze w punkt, od początku wojny nie zawiódł mnie ani razu przez swoje głupie lub chybione analizy:


@Thorrand: Pamietam wywody Lewandowskiego z poczatku mobilizacji, że Rosjanie nie maja szans i sił na ogarniecie szkolenia i sobie nie poradza. Kurczak to powtarzał za nim przez jakiś czas, aż potem gdy już sie pogorszyło to płynnie przeszedł do ''niestety Rosjanie sie ogarneli'' i cyk dalej
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur:

Nie ironizuję. Ze wszystkich komentatorów jakich oglądam tylko Lewandowski zawsze trafia w punkt.
To co mówisz, well... raczej nie sądzę, żeby Lewandowski jednoznacznie wypowiedział się o mobilizacji, ponieważ ZAWSZE pokazuje mniej więcej kierunek pesymistyczny, realistyczny i optymistyczny.

Może i tak było i
  • Odpowiedz