Wpis z mikrobloga

Mnie w tych MLMiarzach (zwłaszcza od krypto) r---------a ten udawany blichtr i flexowanie się jakimiś wakacjami, drogimi ubraniami czy samochodami. Często robią jakieś foty w pełnym dresscodzie "business professional" który jest niewygodny jak sam skuwysyn. I to często w samochodzie, że są tak zapracowani i zajęci tym zarabianiem, że nawet stojąc w korku to robią.

Ktoś, kto naprawdę para się krypto wie, że to się robi w dresie z domu i zamiast pakować kasę w ten "highlife" (XDDDD) kupią następną koparkę żeby więcej MH/s wyciągać. No i klimę split założyć bo pieruństwo nawet w zimę nagrzeje pokój do +30 xD

Nie wiem, kto nawet jest docelowym odbiorcą tych frajerów.

#mlm #frajerzyzmlm #bitcoin
Antorus - Mnie w tych MLMiarzach (zwłaszcza od krypto) r---------a ten udawany blicht...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antorus Docelowy odbiorca to osoba bez wizji na wysokie zarobki, która bezkrytycznie patrzy na wszystkie dziury w logice. Sprzedawanie marzeń to rzecz skuteczna i praktykowana od dziesiątek lat
  • Odpowiedz
@Antorus: odbiorcami są ludzie których iq nie przekracza 80 punktów. Ogólnie na to łapią się tylko mało ogarnięte jednostki, które myślą, że zostają milionerami ..
  • Odpowiedz
@Antorus: w sumie brat powiększył fotowoltaikę (na starych zasadach) do takiego rozmiaru, że w rok tego prądu nie przeje. Ile 'darmowego' prądu trzeba mieć, żeby pchanie się w górnictwo było inwestycją a nie szaleństwem? Jakie źródła będą wiarygodne?
  • Odpowiedz
Ktoś, kto naprawdę para się krypto wie, że to się robi w dresie z domu i zamiast pakować kasę w ten "highlife" (XDDDD) kupią następną koparkę żeby więcej MH/s wyciągać.


@Antorus: chyba 10 lat temu. Teraz interesowanie się Bitcoinem to jego zakup.
  • Odpowiedz
Ile 'darmowego' prądu trzeba mieć, żeby pchanie się w górnictwo było inwestycją a nie szaleństwem?


Bez 100kW i z pół banki na zakup koparek to by mi się nie chciało nawet liczyć ile MH mogę osiągnąć
  • Odpowiedz
@Antorus kolejny xd „każdy, kto dużo zarabia robi x”, „prawdziwy milioner to robi x”, „kazdy kto coś tam”, wykopku, byś raz pieniądze powąchał to byś zobaczył że je mają ludzie od a do z, chodzący w podartych cottonworldsach, gaciach za 500 zł, gaciach za złotówkę i czym tam se jeszcze chcą. A ty w międzyczasie tłumaczysz innym biedakom na wykopie kto naprawdę jest bogaty a kto nie xD „meanwhile the girl
  • Odpowiedz
@kiciek: sam sobie odpowiadam. C---a się na tym zarobi. Nadprodukcję prądu uśrednioną (pesymistycznie) do czajnika (1500w) włączonego 24/7/365 można se w dupę wsadzić.
  • Odpowiedz
Ale co ty gadasz, przeciez ci wszyscy MLMiarze z instagrama jedyne co patrza na slupki, patrza czy nie uklada sie w rozgwiazde, wielki woz czy inne gowno, i kupuja i sprzedaja z ciaglym zyskiem, a nie sie bawia w jakies kopanie dla plebsu xD
harrame - Ale co ty gadasz, przeciez ci wszyscy MLMiarze z instagrama jedyne co patrz...
  • Odpowiedz
  • 1
@Miglancu: nie warto. ja kopałem od 2017 do 2020. początkowo na GTXach serii 9, potem na 1080tkach TI, bo te akurat były przekox. Mało prądu żarły a jaka wydajność. Nawet NVidia gadała, że były za dobre, potem nikt nie chciał brać RTX'ów serii 20.

Zresztą i tak się nie kopie bitcoina i to już od wielu lat. BTC kopią chinole na motułach ASIC. Tam już jest tak wysoka trudność obliczeń,
  • Odpowiedz