Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #randkujzwykopem #redpill

Zauważyłem, że większość dziewczyn z którymi idzie mi się lepiej poznać (poznane z tindera). To szuka czegoś na stałe. Ofc trafiały się takie, które były w moim typie i szukały czegoś innego ale raczej każda mówi, że dąży raczej do zbudowania poważniejszej relacji. I teraz nie wiem, bo nie chce oszukiwać ale no ciężko poznać teraz jakąś na FWB. Nie to, że musimy się umawiać ze to FWB ale jak tego nie ustalam (nigdy nie ustalałem) to za każdym razem się kończy taka relacja, bo nagle one chcą związku. Jakbym powiedział wprost, to pewnie wiele by z tego nie wyszło. Bazuje raczej na takiej niepewności, ale po paru miesiącach już się nie da tego ciągnąć i mieć wymówkę, ze jeszcze się „poznajemy”.

A sam fakt, że nie traktuje ich, jak przyszłej dziewczyny, to też taka relacja traci na jakości, bo mi nie zależy.
  • 10
  • Odpowiedz
@mistejk: no ja pamiętam zupełnie inne słowa tego twórcy, który cieszył się że na mundialu kilkanaście lat temu, mnóstwo par się połączyło na szybkie numerki przez euforię.

To że się poznali, to nic nie znaczy. Tinder w Polsce jest źle postrzegany + w Polsce mamy cuckserwatyzm względem kobiet od zawsze.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Ja nie mówię, że nie miałem tak FWB ale z reguły to dlatego, że nie informowałem laski, że będzie fwb. Aczkolwiek, no tak się chyba zazwyczaj robi, że nie ustala się takich rzeczy xD.
Poza tym, praktycznie w każdy przypadku, nawet po seksie na pierwszym spotkaniu, to z czasem one chciały związku. Właściwie, to za każdym.
  • Odpowiedz
Ja nie mówię, że nie miałem tak FWB ale z reguły to dlatego, że nie informowałem laski, że będzie fwb. Aczkolwiek, no tak się chyba zazwyczaj robi, że nie ustala się takich rzeczy xD.


@LadnyChlopczyk: to zależy. IMO lepiej jest na początku powiedzieć, czy to poważniejsza relacja czy just sex. Zagranicą dla niemal większości tinder służy jako przyspieszenie weryfikacji i znalezienie odpowiedniego bolca / puśki do przyjemnych zabaw. No chcą
  • Odpowiedz