Wpis z mikrobloga

"Sukcesy" pierwszego półrocza rządu Donalda Tuska

- Niedotrzymanie obietnicy 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów,
- brak paliwa za 5,19 zł za litr,
- brak o połowę tańszego prądu i gazu,
- brak kwoty wolnej 60 tys. zł,
- przegrany temat aborcji w Sejmie,
- żaden PiS-owiec nie siedzi w więzieniu,
- zrobienie pośmiewiska z prokuratura generalnego i całej prokuratury,
- ludzie Tuska na państwowych posadach.

Coś jeszcze można dopisać?

#polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #sejm
adam128256 - "Sukcesy" pierwszego półrocza rządu Donalda Tuska

- Niedotrzymanie obie...

źródło: tusk

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
- brak propagandowego prania głów emerytom przez tvp


@smutny_przerebel: teraz piorą mózgi tęczowym gwiazdkowcom i innym młodym co wierzą we wszytko.
A to jeszcze gorzej, bo mają więcej życia przed sobą
  • Odpowiedz
żartujesz sobie chyba


@Matpiotr: poproszę dowód.

teraz piorą mózgi tęczowym gwiazdkowcom i innym młodym co wierzą we wszytko


@Matpiotr: tak, codziennie o 19:30 babcie odziewają się w tęczową flagę i siadają przed telewizorem. Bardzo trzeba chcieć, żeby nie zauważyć pozytywnej zmiany. Może idealnie nie jest, ale za twierdzenie, że wajcha została przesunięta w drugą stronę, powinno grozić publiczne batożenie.
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel:
ad1) na razie. póki co są drobniaki. a to czyjś syn zatrudniony na stanowisko po 3 miesiącahc pracy, wczoraj cyrki z zamawianiem wizyt u lekarza elektronicznie. dziś poczta szuka 4 wiceprezesów bo poprzedni nie dostał absolutorium za umowy z firmą doradczą która go obsługiwała gdy ""naprawiał" linie lotnicze gdzieś w afryce (kenja lub kongo).
2)będziesz miał pranie głów młodym, wykształconym z wielkich miast. czasami tu się przebijają memy z
  • Odpowiedz
@adam128256: za samo odrobaczenie tvp duzy plus ode mnie dla pana tuska, reszte szczerze mowiac mam w dupie. najwaszniejsz ze nie robia juz mojej matce prania mozgu
  • Odpowiedz
@adam128256 dwóch pisowców siedziało, ale długopis ich uwolnił. Kolejni będą siedzieć po zmianie prezydenta, bo teraz wsadzać nie ma sensu, chociaż sprawy ruszają, ale to też zajmie.
  • Odpowiedz