Wpis z mikrobloga

32 lata i całe życie sam bez kobiety. Zero seksu, zero nawet trzymania się za rękę. Powiecie, że #przegryw i incel ale w sumie mi tak dobrze. Z wiekiem dostrzegam tylko więcej plusów tej sytuacji gdy widzę jak inni w moim wieku i młodsi często są już uwiazani i często ppd pantoflem. Część jest również już po rozwodach i z alimentami to spłaty. Teraz dzieci i praca po 10 godzin żeby spłacić kredyt i utrzymać dzieci. A ja? Ja sobie snuje plany i marzenia, że chciałbym kiedyś zamieszkać na Islandii i nic mnie tutaj nie trzyma. Zero zobowiązań. W weekend meczyk, konsola i siłownia kiedy inni muszą iść na obiad do jej rodziców. Czy to nie #wygryw?
#logikaniebieskichpaskow
  • 29
  • Odpowiedz
@siemanko0 a część jest bardzo szczęśliwa (często bez dzieci). Nie da się tu stwierdzić co lepsze a co gorsze - jeśli TY osobiście nie czujesz się nieszczęśliwy z powodu samotności i nie tęsknisz za bliskością (w sumie za czymś czego się nie poznało trudno tęsknić) - to super. Tobie ma być dobrze. Ale rozumiem też próbę takiego trochę dyskredytowania innych - może w ten sposób próbujesz sam siebie przekonać że jest
  • Odpowiedz
@siemanko0 Ja 2 lata starszy, ale z wiekiem dostrzegam coraz mniej plusów bycia samemu.

Ale jednocześnie nic nie robie by ten stan zmienić - samotność tak mi weszła w naturę, że nawet nie wiem od czego miałbym zacząć.

Zresztą gdy patrzę w lustro.... Z czym do ludzi...
  • Odpowiedz
@bulbulator90: widzisz , a ja robie ale.. Niestety kobiety mnie oblewają będąc odpadem fizycznym maks 3/10 looksmaking za duży i tak by nie wszedł też 90 rocznik .. Także możesz podchodzić do kobiet , mozesz pisać do nich .. Ale skoro mowisz w ten sposób , czuje sie podobnie jak Ty , ale ja próbowałem nie raz ..nie warto , to jest niejako meka , no może bedziesz miał szanse
  • Odpowiedz
@bulbulator90: dokladnie bez sensu .. Można jedynie obrazić sie na rodziców dając takie a nie inne geny spier dolenia .. Ilez to razy śmiały się ze mnie dziewczyny ,tylko dlatego ze wyglądam jak wyglądam , bez sensu człowiek tylko sie zatraca w tym g.. Po pachy a ,zadowolenia nie ma i nie będzie , chyba ze możemy jedynie podrywać kobiety z zespołem downa , czy niepełnosprawne intelektualnie .. Widzisz jak
  • Odpowiedz
@Krzych1921 Ale to nie były randki mordo XD Te spotkania czy tez relacje to wynikały że wspólnego przebywania w szkole czy na studiach. Zwykle zrządzenie losu

Po porostu byłem traktowany co najwyżej jako kolega, nigdy nic więcej. Nie byłem nawet brany pod uwagę jako potencjalny partner
  • Odpowiedz
@siemanko0: no i elegancko, cipsko to nie wszystko, a niestety często przychodzi z całym pakietem wiecznych problemów. Rozwodnik here, było fajnie przed ślubem 5 lat mieszkania razem po ślubie magicznie z czasem zostałem sprowadzony do roli gąbki emocjonalnej i pocieszyciela hehe friendzon, zawinąłem manaty, separacja i rozwodzik elo. Ileż więcej czasu mam na rozwiązywanie swoich problemów i zatroszczenie się o swoje zdrowie, gdzie w związku szło to na daleki plan.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa jeden jest przystojniejszy drugi ..jest taki ja ją..brzydal wypruty z kobiet do cna bo nie chce się blaznic dla jakiejś ci py , nie warte .. wolę się spotykać z ziomkami co jakiś czas , za duzo tego nie ma gdyż ..maja rodziny itp ale mówię że jestem przegrywem bo nie urodziłem się chociaż średni choć i tak by na mnie wtedy olewaly .. jestem lepszy od innych ale..nie chcą
  • Odpowiedz