Wpis z mikrobloga

Ale ten czas za&*^#$a.
Już za dwa tygodnie wyjazd na festiwalowe pole, pełne słoneczników by tam powiedzieć że to mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co dla was kiedyś nie wydawało potrzebne a ostatecznie okazało się świetnym, wręcz niezbędnym, atrybutem?
Jak dla mnie palnik gazowy i zaciemniony namiot

#polandrock #woodstock
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@hadrian3: Akurat tutaj nie ma za dużej różnicy. Przede wszystkim nie robi się tam taka parówa w ciągu dnia, szczególnie w porównaniu z namiotem z słabą wentylacją
  • Odpowiedz
@barto142 łamiesz pan podstawy regulaminu. Wszelkiego rodzaju płomienie inne niż do zapalania papierosa są zakazane.

Kurde to już za 2 tygodnie, dopiero pisałem że 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@barto142: ja w tym roku zainwestowałem 49zł w krzesło z auchana ciekawe czy przeżyje, a ze sprawdzonych to tarp bo i od słońca i od wiatru osłoni
  • Odpowiedz
@Huck9 nie pozwolą na kuchenki i w pełni się z tym zgadzam. Namioty są upakowane ciasno, gdyby był upał to pożar jednego z nich mógłby się przenieść na całą "dzielnicę" albo i jeszcze dalej w kilka minut. Nie do uratowania, a w namiotach śpią niczego nieświadomi ludzie.
  • Odpowiedz
@barto142: dmuchany gruby materac do namiotu zamiast karimaty, jak się jedzie autem.

Jakiś stół +ławki/krzesła żeby było wypić i zjesc jak człowiek.

Baniak 20-30l z kranikiem żeby mieć wodę pod namiotem na podstawowe
  • Odpowiedz
  • 0
@maly1234: No właśnie co do materacu to chciałem sobie kupić taki 16cm grubości z decathlonu ale mama już mi kupiła zwykły 2-osobowy to nie będę kolejnego kupować. A jednak wysoki materac trochę miejsca kradnie.

Każda pora jest dobra na zakupy w lidlu. A śpiewali że do lidla w sobotę i parking ram pam pam pam.

Zatyczki do uszu nie są mi potrzebne. Nawet budzik nie jest w stanie mnie rano
  • Odpowiedz